V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50
Modely infrasáun z ponuky spoločnosti Marimex patria v svojej cenovej kategórii k najkvalitnejším. Pri výrobe sa používa exkluzívne drevo kanadského jedlovca - hemlock. Jeho svetlo hnedý až ružový tón vytvára jedinečný a charakteristický obraz.
 
 
 
Pri vybraných modeloch je použité drevo červeného cédra, pre ktoré je typická odolnosť voči vlhkosti, hnilobe a napadnutiu škodcami. Drevo z červeného cédra zostáva stále ľahko aromatické a jeho charakteristická vôňa pridáva ďalšiu dimenziu jeho univerzálnej kráse. Kombinácia jedlovcového a cédrového dreva sa využíva pri výrobe modelu Marimex TRENDY 1001 M. Pomyselným vrcholom ponuky našej spoločnosti je Infrasauna Marimex ELEGANT 1002 L, Marimex FAMILY 2001 XXLMarimex ELEGANT 3001 L.
 
Do všetkých modelov infrasáun sa inštalujú výhradne kvalitné žiariče s dlhodobou životnosťou. Vyberať je možné medzi keramickými a karbónovými žiaričmi. Obidva typy maximalizujú efektivitu saunovacej procedúry vrátane pocitu pohody s harmonizačným efektom. Infrasauny sú doplnené bohatou výbavou, ako je rádio, prehrávač formátu mp3, ionizátor či ozónový generátor. Tieto doplnky robia z pobytu v infrasaune dokonalý zážitok s priaznivým efektom na fyzické ale aj psychické zdravie.
 
Viac informácií o infračervených žiaričoch si môžete prečítať v našom ďalšom článku.

Dátum: 27.10.2015
Text k datu