Informácie o ihriskách a hračkách na záhradu | Marimex.sk | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Informácie o ihriskách a hračkách na záhradu

Hraním sa deti učia, rozvíjajú základné zručnosti aj predstavivosť. Pri hraní si deti vytvárajú svoj svet, v ktorom má všetko svoje zákonitosti, a aj nemožné sa stáva reálnym. Priestor na plnenie detských snov je jednou z najzásadnejších súčastí vyrastania. Vlastné kráľovstvo je preto absolútnou nevyhnutnosťou každého dieťaťa.


Hračky na záhradu


Hračky na záhradu môžu mať množstvo podôb. Najčastejšie sú to pieskoviská, šmykľavky, hojdačky, preliezky, loptičky, alebo tradičné autíčka Tatra. Všetky hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú bezpečné.


Detské ihriská


Detské ihriská Marimex sú ideálnym miestom na zhmotnenie detských fantázií. Malé aj veľké deti vďaka nim môžu trénovať obratnosť, motoriku aj silu. Stačí len vybrať optimálnu zostavu podľa preferencií a veku dieťaťa. Detské ihriská sa skladajú z rôznorodých prvkov. Modulové systémy zahŕňajú veže a domčeky, ktoré sú doplnené o rozličné typy hojdačiek, šmykľaviek, pieskovísk, lezeckých stien, rebríkov či šplhacích lán a tyčí. Ďalším atraktívnym príslušenstvom zostáv sú pohyblivé kormidlá, volanty a ďalekohľady. Všetky komponenty sú vyrobené z robustného plastu, odolného kovu a kvalitného dreva, ktoré je povrchovo ošetrené proti nepriaznivým vplyvom počasia. Všetky detské ihriská spĺňajú normy EN 71 Bezpečnosti hračiek.

Potrebujete pomôcť?

Špecialista  Marimex.sk Supervisor

Napísať otázku
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €