V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50
Bočný banner ĽAVÝ
Bočný banner PRAVÝ

O Marimexe

Dátum:16.7.2014

Spoločnosť Marimex SK spol. s r.o. poskytuje svoje služby na slovenskom trhu už 20 rokov. Svojim tovarom a službami najmä v oblasti bazénovej techniky uspokojuje potreby zákazníkov nielen u nás, ale aj zahraničí.

Marimex ako najväčší špecializovaný predajca bazénov a relaxačných technológií disponuje dostatočným zázemím pre vašu úplnú spokojnosť. Už od samého začiatku našej spolupráce vám poskytneme kompletný a profesionálny servis.

Typ bazénov Tampa je najobľúbenejšou voľbou nadzemných bazénov na slovenskom trhu. Sú populárne predovšetkým u rodín s deťmi pre ich konštrukciu (nemajú pevný rám, nehrozia úrazy) a nízku cenu.

Naši odborníci vás tiež radi zoznámia s novými trendmi podporujúcimi zdravie, relaxáciu a duševnú pohodu. Stačí si len vybrať z našich výrobkov, ktoré ponúkajú more možností, ako relaxovať a nabrať nové sily.

 

Ponuka spoločnosti Marimex

Nadzemné bazény patria medzi najobľúbenejší druh bazénov v SR. Vďaka svojej mobilnej konštrukcii sú tieto bazény vhodné pre rodiny s deťmi. Upútajú svojou jednoduchou montážou bez veľkých stavebných úprav a nízkou cenou. Bazény ponúkame s kartušovou aj pieskovou filtráciou.


Infrasauny sa vďaka svojej cenovej dostupnosti a jednoduchej montáži stali hitom rodinných domov, bytov a chát. Priaznivých účinkov infrasáun na ľudský organizmus začína využívať tiež stále viac hotelov a wellness centier. Pretože popularita infrasáun stále stúpa, rozhodli sme sa v tomto roku ponuku rozšíriť o nové modely a existujúce obľúbené typy ponúkať v nových variantoch a prevedeniach.

V našom novootvorenom Sauna centre, ktoré sme pre vás pripravili, si môžete prezrieť aj vonkajšie infrasauny. Ponuka infrasáun je zároveň podporená širokou ponukou doplnkov pre sauny a infrasauny.

Novinkou v našej ponuke sú kvalitné - v Nemecku vyrábané - domáce fínske sauny a vonkajšie fínske sauny Karibu, ktoré vám doprajú jedinečný relax a pohodu v teplote od 80 do 105 ° C pri 80% vlhkosti vzduchu. Vyberať môžete z množstva veľkostí a modelov, pre ktoré si môžete príslušenstvo vybrať presne podľa svojho vkusu.

 Funn Program pre deti i dospelých zabezpečí pri kúpaní sa v bazénoch ešte viac zábavy.