02/330 04 194  Po-Pi 9-16:30
Marimex.sk - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Obľúbené produkty

0
  • Nemáte žiadne obľúbené položky

Košík 0,00 0
Ušetrite. Chýba Vám už len 100 do DOPRAVY ZADARMO
Menu
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Pohodlné a rýchle doručenie

Prečo si zaobstarať saunu

Váhate nad zaobstaraním sauny? Potom si určite prečítajte nasledujúci článok, pokúsime sa pomôcť vám sa rozhodnúť.

Relaxácia

Každý sa niekedy cítime unavene, bez chuti do života, máme problémy so spánkom a bojujeme s prechladnutím. Ako sa týchto nepríjemností zbaviť? Jednou z možností je pravidelnévyužívaniesauny. Pri saunovaní sa striedajú cykly, kedy na nás striedavo pôsobí teplo a chlad. V saune sa telo ohreje, potom sa schladí v bazéniku a následne odpočíva. Tento proces podporuje obeh krvi a vylučovanie potu. Saunovanie tak ovplyvňuje ako náš fyzický, tak aj psychický stav, navyše pôsobí ako prevencia proti chorobám a stresu.

Vaša vlastná sauna

Pokiaľ radi navštevujete saunu, ale vadí vám zdieľať ju s neznámymi ľuďmi vo verejných saunách, nie je nič jednoduchšie, ako zaobstarať si saunu domácu. Vo vašej vlastnej saune budete mať potrebný pokoj a nikto vás nebude rušiť. V našej ponuke si vyberiete najvhodnejšiu veľkosť a výbavu, ktorá bude spĺňať všetky vaše požiadavky.

Saunovanie pomáha vášmu zdraviu

Pravidelným používaním sauny docielime lepšie prekrvenie celého organizmu, jednak nám vďaka tomu nebude zima (prehrejú sa hlavne končatiny), a navyše tým tiež podporujeme krvný obeh. Vďaka zvýšenej cirkulácii krvi je saunovanie vhodné ako podpora liečby osôb s vysokým krvným tlakom.


Zoznam produktov

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Pohodlné a rýchle doručenie