02/330 04 194  Po-Pi 9-16:30
Marimex.sk - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Obľúbené produkty

0
  • Nemáte žiadne obľúbené položky

Košík 0,00 0
Ušetrite. Chýba Vám už len 100 do DOPRAVY ZADARMO
Menu
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Pohodlné a rýchle doručenie

Požiadavky pre inštaláciu

Aké potrebujem napätie (230/400V), potrebujem nejaké ističe?

Vírivé bazény fungujú na obvyklé napätie 230V, pripájajú sa do obvyklých domových zásuviek, je však nutné mať nainštalované 16A prúdové ističe. Na elektrické prípojke od bazéna je samostatný prúdový chránič, ktorý zvyšuje bezpečnosť používania bazénu, je však nutné, aby aj zásuvky boli chránené prúdovými ističmi. Ak je pre zapojenie bazéna nevyhnutné použiť predlžovací kábel, uistite sa, že je určený na prúd 16A a že je určený pre vonkajšie použitie.

Potrebujem pod bazén nejakú podložku, čo má byť na podlahe?

Vírivý bazén musí stáť na pevnej podložke, ktorá je hladká a vyrovnaná. Ak by podlaha pod bazénom bola nerovná a nehladká, môže dôjsť k poškodeniu bazéna. Podložka pod bazénom musí odolávať vlhkosti, podlaha okolo bazénu by mala mať protišmykový povrch, aby nedochádzalo k zraneniam z pošmyknutia. Pri bazéne sa taktiež musí zabezpečiť odtok vody. K vírivému bazénu sa dodáva termo podložka, ktorá sa natiahne pod bazén.

 Ako privediem vodu, čo s odpadom?

Pre napustenie vírivého bazéna postačí záhradná hadica, ktorou sa privedie voda do bazéna. Pre vypustenie bazéna je nutné mať zaistený odtok vody, k bazénu je pripojená odtoková hadica, tá sa nasmeruje do odpadu, kam sa vypustí voda z bazéna. Uistite sa, že je odtok dostatočne blízko vírivého bazéna, aby bolo vypúšťanie bezproblémové.Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Pohodlné a rýchle doručenie