02/330 04 194  Po-Pi 9-16:30
Marimex.sk - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Obľúbené produkty

0
  • Nemáte žiadne obľúbené položky

Košík 0,00 0
Ušetrite. Chýba Vám už len 100 do DOPRAVY ZADARMO
Menu
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Pohodlné a rýchle doručenie

Prečo si kúpiť vírivý nafukovací bazén?

Relaxácia

Každý iste niekdy uvažoval nad kúpou vlastnej vírivej vane. Bohužiaľ pri pohľade na ich cenník sa väčšina z nás od tohto sna odvráti. Teraz však prichádza alternatíva v podobe nafukovacích vírivých bazénov, ktoré prinášajú rovnaké pôžitky, ako vírivé vane, a to za cenu, ktorú si môže dovoliť naozaj každý. Vo vírivom bazéne si užijete toľko potrebného odpočinku a uvoľňujúcu vzduchovú hydromasáž, nehovoriac o skvelej párty alebo večeri vo dvojici, ktoré si môžte vo vírivom bazéne spraviť.

Nafukovací bazén je mobilný

Vírivé bazény sú ľahké a mobilné, nie je preto problém mať bazén celé leto na záhrade alebo terase a potom ho na jeseň a zimu presunúť do vnútra. Budete tak mať v lete vírivku pod šírim nebom a v zime svoje osobné wellness centrum napríklad v garáži alebo zimnej záhrade.

Vďaka odolnej konštrukcii je možné na krátky čas (max. 3 dni pri teplotách pod -5°C) používať vírivé bazény aj vonku v zime – napríklad pokiaľ usporiadate zimnú vonkajšiu párty, tak je možné vírivý bazén nechať cez víkend vonku a vy si tak môžete užíť relaxáciu vo vírivke aj v zime.

Niekoľkonásobne nižšia cena ako za vírivú vaňu

S vírivými bazénmi si môžete dopriať rovnako luxusné a kvalitné pôžitky ako v niekoľko násobne drahších vírivých vaniach, avšak za zlomok ich ceny. Vírivé bazény sú skvelou alternatívou k veľkým vírivým vaniam, navyše je ich možné kedykoľvek vypustiť, vyfúknuť a presunúť na iné miesto.Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Pohodlné a rýchle doručenie