02/330 04 194  Po-Pi 9-16:30
Marimex.sk - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Obľúbené produkty

0
  • Nemáte žiadne obľúbené položky

Košík 0,00 0
Ušetrite. Chýba Vám už len 100 do DOPRAVY ZADARMO
Menu
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Pohodlné a rýchle doručenie

Prečo si kúpiť vírivý bazén?

Relaxácia

Každý určite niekedy uvažoval nad zaobstaraním vlastnej vírivej vane. Bohužiaľ pri pohľade na ich cenník sa väčšina z nás od tohto sna odvráti. Teraz však prichádza alternatíva v podobe nafukovacích vírivých bazénov, ktoré prinášajú rovnaké požitky, ako vírivé vane, a to za cenu, ktorú si môže dovoliť naozaj každý. Vo vírivom bazéne si užijete ako potrebného odpočinku prostredníctvom uvoľňujúcej vzduchovej a hydromasáže, tak aj skvelé párty alebo večeru vo dvojici, ktoré možno vo vírivom bazéne organizovať.
 

Nafukovací bazén je mobilný

Vírivé bazény sú ľahké a mobilné, nie je preto problém mať bazén celé leto na záhrade alebo terase a potom ho na jeseň a zimu presunúť dovnútra. Budete tak mať v lete vírivku pod holým nebom a v zime svoje osobné wellness centrum napríklad v garáži alebo zimnej záhrade.
 
Vďaka odolnej konštrukcii možno na krátku dobu (max. 3 dni pri teplotách pod -5 ° C) používať vírivé bazény aj vonku v zime - napríklad ak organizujete zimné vonkajšie párty, tak možno vírivý bazén nechať cez víkend vonku a vy si tak môžete užiť relaxácie vo vírivke aj v zime.
 

Niekoľkonásobne nižšia cena ako za vírivú vaňu 

S vírivými bazénmi si môžete dopriať rovnako luxusné a kvalitné pôžitky ako v niekoľko násobne drahších vírivých vaniach, a však za zlomok ceny. Vírivé bazény sú skvelou alternatívou k veľkým vírivým vaniam, navyše je možné ich kedykoľvek vypustiť, vyfúknuť a presunúť na iné miesto. 

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Pohodlné a rýchle doručenie