V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 80

1.) Bazén Orlando s pieskovou filtráciou

Ak ste si kúpili bazén Orlando s pieskovou filtráciou už v balení, nemusíte dokupovať žiadny ďalší vodoinštalačný materiál (skimmer, prechodka, redukcia, hadice...), všetko potrebné už balenie bazéna s pieskovou filtráciou obsahuje.

2.) Bazén Orlando bez filtrácie

Novšie balenie bazéna Orlando bez filtrácie (od roku 2011) už obsahuje skimmer  aj hadice, pokiaľ ale máte staršie balenie (do roku 2011), budete musieť dokúpiť ešte hadice a skimmer. Pokiaľ máte pripravenú pieskovú filtráciu, hadice aj skimmer, pripevníme k stene bazéna skimmer. Do skimmera následne zapojíme hadice a ty nakoniec napojíme na pieskovú filtráciu. V tomto prípade tiež žiadnu redukciu nepotrebujeme.

3.) Bazén Orlando s kartušovou filtráciou

Ak máte bazén Orlando s kartušovou filtráciou a aj napriek tom sa nejedná o skimmfiltráciu, máte kartušovú filtráciu zapojenú do bazéna cez hadice a skimmer. V tomto prípade skimmer aj hadice ponecháme a na miesto kartušovej filtrácie a zapojíme pieskovú filtráciu. Žiadnu redukciu v tomto prípade nepotrebujeme.

4.) Bazén Orlando s kartušovou skimmfiltráciou

Predaj tejto verzie bazéna s filtráciou bol ukončený v roku 2010, stále je však možné sa u niektorých predajcov s týmito "zbytkami" stretnúť.

Ak máte doma jeden zo starších typov bazéna Orlando s kartušovou filtráciou, máte ho s tak zvanou skimmfiltráciou - čo je skimmer a kartušová filtrácia v jednom. V tomto prípade postačí redukcia, ktorú si môžete objednaťtu. Redukciu potom umiestnite namiesto motora v spodnej časti skimmfiltrácie. Na túto redukciu potom jednoducho pripojíte prívodnú aj vývodnú hadicu k pieskovej filtrácií. Skimmfiltrácia tu tak už plní len funkciu skimmera.

Stiahnite si krátky obrázkový návod.

Na tomto videu sa dozviete, ako pripojiť pieskovú filtráciu k bazénu Orlando s kartušovou filtráciou. Pokiaľ máte bazén Orlando so skimmerom Olympic (bazén Orlando bez filtrácie), k pripojeniu pieskovej filtrácie nebudete potrebovať našu redukciu.


Dátum: 4.4.2014
Text k datu

Zoznam produktov

Bazén Florida Premium 2,74 x 5,49 x 1,32 m + Sand 4

Bazén Florida Premium 2,74 x 5,49 x 1,32 m + Sand 4
Doprava zdarma
-22%

Rozmer bazéna: 2,74 x 5,49 m
Výška bazéna: 1,32 m
Filtrácia: piesková

Odporúčaná cena1 019,00

799,00 Posledné 4 kusy

Súvisiace články

Aké typy nadzemných bazénov ponúkame?

Aké typy nadzemných bazénov ponúkame?

Prehľad nadzemných bazénov, ktoré môžete u nás kúpiť.

Ako správne umiestniť nadzemný bazén

Ako správne umiestniť nadzemný bazén

Čoho sa držať alebo vyvarovať pri umiestňovaní bazénu.

Ako vybrať vhodný nadzemný bazén?

Ako vybrať vhodný nadzemný bazén?

Ako správne vybrať bazén, aby ste si ho maximálne užili?