V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 80

K stavbe nadzemných bazénov nepotrebujete ani stavebné povolenie ani zložité terénne úpravy.

Rozhodnite sa, či budete využívať bazén sezóne alebo celoročne (v prípade celoročnej prevádzky, keď bazén zostane aj cez zimu vonku, je totiž nutné vykonávať zazimovanie bazéna).
Pre celoročnú prevádzku sú určené bazény Orlando. Pre sezónnu prevádzku sú určené bazény Tampa, Hawai, Ohio alebo Tahiti.

2. Vyberte rozmer bazénu podľa svojich priestorových možností. Vyberať môžete z rozmerov od 2,44 m do 4,57 m.

3. Zvoľte hĺbku bazéna. Zamerajte sa na hĺbku v prípade, že bazén budú využívať aj deti. Hĺbku môžete voliť z rozmerov: 0,76 m, 0,91 m, 1,07 m alebo 1,22 m.

4. Vyberte spôsob filtrácie vody v bazéne. Sú základné dve filtrácie: kartušová, ktorú odporúčame pri menej častom použití bazénu alebo pri malom rozmere do priemeru 3,66 m a piesková pre časté použitie a pre bazény nad 3,66 m.

5. Odporúčame vyberať z bazénov, ktoré sa už predávajú v sete s príslušenstvom vrátane filtrácie, čo môže byť cenovo výhodnejšie ako samotný bazén bez príslušenstva. (Či bazén obsahuje príslušenstvo, nájdete v popise, každého produktu).

V prípade potreby sú naši odborníci pripravení vám pomôcť na e-mail, telefonicky alebo priamo v predajni.

Prečítajte si tiež:

Aké druhy nadzemných bazénov ponúkame?

Aký je rozdiel medzi kartušovou a pieskovou filtráciou?

 


Dátum: 26.3.2014
Text k datu

  • Bezpecny Nakup


Upozornenie: Vybrané fotografie produktov môžu byť iba ilustračné, vzhľad a balenie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Menu
Zákaznícka linka: 02/ 330 04 194
02/ 444 53 001
Zobraziť plnú verziu