V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50

Infrakabínka a infrasauna – je to isté alebo nie?

Nemálo zákazníkov môže byť zmätených, ak si chcú zaobstarať infrasaunu a pri prezeraní rôznych internetových stránok a obchodov nachádzajú infrakabínku. Čo sú teda vlastne zač? A je medzi nimi rozdiel? Odpoveď je naozaj  jednoduchá.

Medzi infrasaunou a infrakabínkou nie je vôbec žiadny rozdiel. Jedná sa iba o dvojaké označenie jedného rovnakého produktu.

Oboje teda majú rovnaké priaznivé účinky na naše telo a navyše ich môžu využívať aj ľudia, ktorí pri použití klasickej fínskej sauny trpia a nemôžu tak svojmu telu dopriať potrebnú a žiadanú regeneráciu, pretože regeneračné a liečivé účinky sa dosahujú pri nižších teplotách (max. 60°C) a úplne rozdielnym  spôsobom – na telo a tkanivá pôsobia žiariče, ktoré produkujú zdravé infra žiarenie, čo je vstrebávané celým jeho povrchom do hĺbky až 4 cm.

 Infrasauny (infrakabínky) od nás majú navyše okrem všetkých výhod tepelnej terapie predĺženú 3-ročnú záruku, ktorú ako jediný poskytujeme kompletne na celú kabínku. Ďalšou prednosťou je certifikované drevo (kanadský jedlovec a céder) ťažené v kanadských lesoch, jeho  vlastnosti sú pre potreby saunovania stáročiami preverené. Čerešničkou na torte je jednoduchá montáž, ktorá zaberie približne 30 minút, tiež vďaka bezskrutkovému systému uchytenia jednotlivých častí.

S vybranými modelmi sa môžete zoznámiť v našej predajni, najväčšom sauna centre v SR, kde na ploche väčšej ako150m2nájdete a môžete si vyskúšať až na 25 modelov rozličných našich infrasáun. Druhou možnosťou je objednať priamo v našom e-shope s následným dodaním až k vám domov, a to úplne zadarmo do 48 hodín.

S našimi skúsenosťami s unikátnym produktom, ktorý sa v posledných rokoch stáva hitom a trendom zdravého životného štýlu a s ponukou infrasáun sme na slovenský trh prišli ako prví, máte istotu, že svoj vstup do sveta infrasaunovania urobíte správnym smerom.


Dátum: 26.3.2014
Text k datu