V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50
Bočný banner ĽAVÝ
Bočný banner PRAVÝ

Ako funguje termozastrešenie Poolhouse?

Dátum:26.3.2014

Naše termo zastrešenie Poolhouse zo solárneho programu Ekosun využíva predovšetkým svoje funkčné konštrukcie, kedy plní funkciu ako krycej tak aj solárnej plachty. Je to teda také jednoduché 2 v 1. Kompletným uzavretím zastrešenia chránite bazén ako s krycou plachtou. Zastrešenie je navrhnuté a vyrobené na spôsob skleníka a vďaka tomu ohrieva bazénovú vodu zdarma.


Termo zastrešenie Poolhouse je vhodné pre všetky typy bazénov a vírivých vaní do priemeru 3,66 m. Viacúčelové zastrešenie môžete využiť tiež pre príjemné posedenie na vašej záhrade alebo mnoho iných aktivít. Svojou svetlo zelenou farbou sa výborne hodí na každú záhradu ako decentný doplnok k bazénu a zeleni.

Využitím termo-izolačných vlastností zastrešenie Poolhouse si môžete predĺžiť kúpaciu sezónu až o niekoľko týždňov. Vďaka stenám z priehľadného PVC sa voda nielen lepšie ohrieva, ale v chladnom období sa značne spomaľuje jej ochladzovanie. Steny navyše umožňujú neustály dohľad nad vašimi deťmi v bazéne a krásne presvetlenie vnútorného priestoru.


Zoznam produktov

Zastrešenie Pool House

Zastrešenie Pool House
Akcia
Doprava zdarma
-21%

Kúpte si termozastrešenie pre nadzemný bazén alebo vírivku.

Odporúčaná cena225,00

176,90 Posledný 1 kus