V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50
Bočný banner ĽAVÝ
Bočný banner PRAVÝ

Dátum:26.3.2014

Ako vám solárna sprcha pomôže dosiahnuť úspory nákladov na prevádzku domáceho bazéna? Predstavuje prostriedok, ako veľmi lacno a ekologicky zabezpečiť potrebnú hygienu kúpajúcich. Tým predídete znečisťovaniu vody v bazéne a znížite spotrebu bazénovej chémie.

Solárne sprchy Marimex Ekosun fungujú jednoducho. Studenú úžitkovú vodu napustíte do zásobníka, ktorý absorbuje energiu slnečného žiarenia a vodu prehreje na teplotu až 60 ° C. Inštalácia sprchy je veľmi jednoduchá, nepotrebuje žiadne stavebné úpravy. Nevyhnutné je nájsť len miesto s dostatočne dlhou dobou slnečného svitu, ďalej chrániť sprchu pred vetrom, aby bola doba potrebná na ohrev vody čo najkratšia

Solárna sprcha Sunn

Solárna sprcha Sunn je obľúbená najmä v miestach, kde nie je prakticky žiadny iný spôsob ohrevu teplej úžitkovej vody alebo kde sú vyžadované minimálne výdavky na jej prevádzku.  Je ideálnym riešením sezónneho sprchovania pri bazénoch, chát, rodinných domov, chalúp, na záhradkách i na dovolenke v kempe.

 

Solárna sprcha Sunn je určená pre vonkajšie použitie so zaistením ohrevu vnútorného objemu 8 l vody pomocou ekologického zdroja ohrevu - slnečnej energie. Pre sprchovanie musí byť záhradná sprcha stále napojená na vodovodnú prípojku. Ak nie je napojená, nedá sa sprchovať. Ak je sprcha odpojená a je uzatvorený pákový ventil, nedochádza k úniku vody. Sprcha je vybavená pákovým ventilom pre možnosť nastavenia teploty výstupnej vody. S ohľadom na teplotu vody vo vnútri sprchy, ktorá môže dosahovať až 60 °.

Solárna sprcha Duo

Solárna sprcha Duo je určená pre vonkajšie použitie so zaistením ohrevu vnútorného objemu 35 l vody pomocou ekologického zdroja ohrevu - slnečnej energie. Pre sprchovanie musí byť záhradná sprcha stále napojená na vodovodnú prípojku. Ak nie je napojená, nedá sa sprchovať. Ak je sprcha odpojená a je uzatvorený pákový ventil, nedochádza k úniku vody. Sprcha je vybavená pákovým ventilom pre možnosť nastavenia teploty výstupnej vody. S ohľadom na teplotu vody vo vnútri sprchy, ktorá môže dosahovať 60 - 70 ° C.


Zoznam produktov

Solárna sprcha Sun

Solárna sprcha Sun
Doprava zdarma
-42%

Solárna sprcha o objeme 8 L.

Odporúčaná cena125,00

72,90 Skladom

Solárna sprcha UNO 20 - EKOSUN

Solárna sprcha UNO 20 - EKOSUN
Doprava zdarma
-24%

Nová solárna sprcha s objemom až 22 l.

Odporúčaná cena130,00

99,00 Skladom

Solárna sprcha UNO 35 - EKOSUN

Solárna sprcha UNO 35 - EKOSUN
Doprava zdarma
-26%

Solárna sprcha s veľkým objemom 35 l a kohútikom na opláchnutie nôh.

Odporúčaná cena229,00

169,00 Skladom