02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Bežecký pás NordicTrack Commercial 1750

⚡ Extra zľavové kódy ⚡

Zľava 10 € pri nákupe nad 130 € - Kód: 24J10

Zľava 20 € pri nákupe nad 240 € - Kód: 24J20

Zľava 35 € pri nákupe nad 440 € - Kód: 24J35

Zľava 40 € pri nákupe nad 600 € - Kód: 24J40

Tento tovar sa už nepredáva
2 509,00
Kód tovaru: 15108098
  • Popis produktu
  • FAQ
  • Parametre
  • Hodnotenia a diskusie
  • Návody
  • Články
  • Náhradné diely
  • Kompatibilné diely

Popis produktu:

Svetovo preslávený výrobca veľmi kvalitných výrobkov NORDICTRACK prichádza s úplne novým radom bežeckých pásov NORDICKTRACK Commercial 1750. Príjemne tichý motor s trvalým výkonom 3,2 kW (4.25 HP) a elektronicky nastaviteľnou rýchlosťou v rozmedzí 0-22 km/h zaujme nejedného športovca i amatéra. Pre maximalizáciu účinnosti cvičenia je možné ľahko upraviť sklon bežeckého pásu a to v rozpätí od -3% až do 15%. Masívny rám s nosnosťou až 135 kg, zaisťuje dlhodobé a bezproblémové fungovanie trenažéra aj v prípade každodennej záťaže. Bežecká plocha s protišmykovým povrchom s rozmermi 55 x 152 cm poskytuje nevyhnutnú univerzálnosť, vďaka čomu je stroj vhodný pre všetky typy postáv bez ohľadu na ich výšku. Patentovaný systém odpruženia „Runners Flex“ doplnený o 6 tlmičov, umožňuje individuálne nastavenie tvrdosti došľapu, čo zaručuje komfortný beh v každej situácii. Vzhľadom na perfektné odpruženie je maximálne šetrný nielen ku skeletu, ale najmä k toľkým namáhaným kĺbom.

Tréning na bežeckom trenažéri NordicTrack Commercial 1750 budete mať pod kontrolou prostredníctvom tréningového počítača s 10“ grafickým dotykovým displejom, ktorý prehľadne zobrazuje všetky potrebné informácie ohľadom času , vzdialenosti, rýchlosti, sklonu a spotreby kalórií. Pre meranie tepovej frekvencie je možné potom stroj dovybaviť aj bluetooth-hrudným pásom. Programová ponuka disponuje prednastavenými programami a kompatibilnou aplikáciou iFit, ktorá je zabudovaná na >priamo v počítačovej konzole. S nenahraditeľnou  aplikáciou iFit budete z pohodlia domova schopní cvičiť s trénerom, rozšíriť si tréningové plány cez systém Google MAPS alebo sa pri cvičení jednoducho pokochať rozprávkovými výhľadmi.

Pre ľahké uskladnenie je možné stroj zložiť do praktickej vertikálnej polohy, čím získa úsporné rozmery 94 x 99 x 187 cm. Skladací systém disponuje  pomocným tlmičom, ktorý umožňuje ľahkú manipuláciu aj drobnejším postavám a kontroluje opätovné bezpečné rozloženie a súčasne  bezpečnostnou poistkou, ktorá bráni nechcenému rozloženiu. Súčasťou trenažéra sú 3 vstavané manuálne ventilátory, praktické transportné kolieska a zabudované reproduktory pre pripojenie MP3, smartfónu alebo iPodu. Bežecký pás ďalej disponuje i praktickým držiakom na tablet a fľašu s vodou.

Svojpomocné zostavenie trenažéra sa spravidla odhaduje na 2,5 hodiny.

Parametre

Hmotnosť
147 kg

Otázky a odpovede

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €