O Marimexe | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

O Marimexe

Spoločnosť Marimex SK spol. s r.o. patrí medzi dodávateľov tovaru a služieb v oblasti bazénovej a relaxačnej techniky. Sme špecializovaným predajcom už viac ako 25 rokov. Prostredníctvom skúsených zamestnancov dokážeme poskytovať prvotriedne služby a predaj kvalitných výrobkov. 

Medzi základný sortiment spoločnosti patria bazény a bazénové príslušenstvo, infrasauny a trampolíny. Ďalej ponúkame aj vírivky, detské hracie zostavy na záhradu, nafukovací a záhradný nábytok. 
 
Showroom & predajňa
 
Sídlo spoločnosti a showroom & predajňa sa nachádzajú v hlavnom meste Slovenska v Bratislave. V našom areáli vystavujeme bazény, trampolíny a rôzne príslušenstvo k bazénom, či už filtrácie, solárne ohrevy alebo chlorinátory a UV lampy. V našom showroome s rozlohou 150m2 nájdete vystavené aj infrasauny. Či už máte záujem o najmenšiu Trendy 1001 M alebo o najväčšiu infrasunu Family 2001 XXL, nájdete ich postavené v našom showroome. Predajný tím tvoria odborníci pohybujúci sa vo svojom obore niekoľko rokov. Radi návštevníkov zoznámia s novými trendmi v oblasti relaxácie, duševného zdravia a aktívneho odpočinku. 
 
Líder v bazénovom sortimente 
 
Hlavnou sezónou spoločnosti je bezkonkurenčne leto. V oblasti nadzemných bazénov (tzv. Quick Up Pools) sme jedným z najväčších dodávateľov v rámci Slovenskej republiky. Tento sortiment nás stavia medzi lídrov na trhu.  
 
Medzi hlavné výhody nadzemných bazénov patrí jednoduchosť a rýchlosť montáže. Na pozemku je možné nadzemný bazén bez obáv umiestniť bez stavebného povolenia. Nie je nutné robiť žiadne zložité stavebné úpravy, stačí, aby podlažie bolo rovné.
 
Ďalším podstatným aspektom je cenová dostupnosť týchto bazénov. Oproti zapusteným bazénom tu odpadajú náklady na výstavbu a materiál. Ich ceny sa pohybujú v rozmedzí až niekoľko tisíc eur. 
 
Vodu v nadzemnom bazéne je možné taktiež ľahšie prehriať, či už pomocou solárnych ohrevov, plácht alebo len vďaka okolitej teplote. Bezpečná, čistá a priezračná sa udrží pomocou pripojenej filtrácie a pravidelného dopĺňania bazénovej chémie rovnako ako pri zapustených bazénoch. 
 
S hlavou v oblakoch a nohami na trampolíne 
 
Trampolíny sú vďačným zdrojom aktívneho pohybu ako v jarných mesiacoch, tak aj na jeseň. Zo skákania na trampolíne, sme vďaka precíznemu spracovaniu a detailným modifikáciam materiálu urobili bezpečnú zábavu. Pre naše trampolíny je typická kombinácia kvality a priaznivej ceny.
 
S ohľadom na bezpečnosť a odolnosť, je hrubšia šírka stien použitých trubiek. Odrazová plocha je vyrobená z UV odoleného materiálu s dlhou životnosťou a zabraňuje odreniu pokožky pri dopade. Vnútorná bezpečnostná sieť s oceľovou obručou chárni skákajúceho pred vypadnutím a pred kontaktom s rámom a pružinami. Vstupný otvor na skákacej ploche je zaistený nie len zipsom, ale aj prackami. Ďalším bezpečnostným prvkom sú aj schodíky s protišmykovou úpravou. 
 
Skákanie na trampolíne uvoľnuje myseľ a spevňuje telo. Nosnosť až 150kg dáva priestor ako detskému hraniu, tak aj posilneniu svlaov, aerobnej kapacity a odolnosti proti stresu u dospelých. 
 
 
Sila infrasaunovej relaxácie  
 
Aj v zimnom období máme zákaznikom čo ponúknuť, a to v oblasti relaxačného odpočinku. Ako jedným z prvých sme v Slovenskej republike predstavili dnes už veľmi populárne infrasauny a naďalej ich s úspechom dodávame našim odberateľom. 
 
V infrasaunách, ktoré poskytujú blahodárne účinky nie len telu, ale aj duši, cítime významný potencionál. Stále veľké percento Slovákov však vníma infrasauny ako spestrenie života, ktoré si môže dovoliť iba majiteľ veľkého rodinného domu z dôvodu priestoru. Pritom infrasaunu je rozmerovo možné porovnať so šatníkovou skriňou. 
 
Infrasauna je jedným z možných riešení, ako si pomyselný kúsok wellness priniesť až domov. Infrasaunovanie sa tak môže stať ľahkou cestou ku chvíľam pohody. Priestorová nenáročnosť umožňuje infrasaunu umiestnisť aj do malého bytu. Ani nároky na prevádzku nie sú vysoké. Jeden saunovací cyklus v prepočte na peniaze sotjí toľko, čo použitie bežnej naparovacej žehličky. Svoju kvalitu podčiarkuje predĺžená záručná doba na 3 roky a desaťtisíc spokojných zákazníkov. 
 
 

 
Istota a tradícia na slovenskom trhu
 
Spoločnosť charakterizuje neustály vývoj a zdokonaľovanie technológií pre maximálny komfort užívateľa. Našim cieľom je držať sa naďalej na trhu ako úspešný dodávateľ, mať neustále detailný prehľad o aktuálnych trendoch, prichádzať s inováciami a byť lídrom v oblastiach bazénovej a relaxačnej techniky všeobecne. 
 
Zákazníkom sa snažíme ponúknuť vždy niečo naviac, aby si pre svoj nákup zvolili spoločnosť Marimex a znovu sa k nám vracali ako k istote na slovenskom trhu.  
 
 

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €