02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Freestrider NordicTrack FS14i

Cena s DPH 2 719,00
Cena bez DPH 2 265,83
Kúpiť (ks):
Eshop - Skladom u dodávateľa?
Predajňa - Nie je skladom?
Osobné odbery - Na vyzvanie?
Eshop - Skladom u dodávateľa?
Predajňa - Nie je skladom?
Osobné odbery - Na vyzvanie?
Kód tovaru: 15108093
EAN: 43619780574
  • Popis produktu
  • FAQ
  • Parametre
  • Hodnotenia a diskusie
  • Dokumenty ku stiahnutiu
  • Články
  • Náhradné diely
  • Kompatibilné diely

Popis produktu:

NordicTrack FreeStride FS14i patrí k multifunkčným trenažérom 3v1 a obsiahne cvičenie na troch posilňovacích strojoch v jednom, a to bežeckom páse, stepperi a eliptickom trenažéri. Vďaka tomuto stroju tak môžete v domácom prostredí efektívne a na maximum trénovať každý deň, či už ste začínajúci alebo skúsený cvičenec. Odpor je regulovaný magnetickou brzdou s tichým chodom a je možné ho plynule elektronicky nastavovať v 26 stupňoch. Vyvážený zotrvačníkový systém s hmotnosťou 24 kg je uložený v strede stroja a zaručuje stabilný a plynulý chod trenažéra. Zotrvačník samotný váži 9 kg. Dĺžka kroku je nastaviteľná v rozmedzí od 0 do 81 cm a je tak iba na vás, aký rozsah pohybu si zvolíte. Kĺbové spoje a šliapací stred je osadený kvalitnými ložiskami. Plochý remeň s dopínacou kladkou a kvalitný šliapací stred garantujú bezproblémovú a bezúdržbovú prevádzku s dlhou životnosťou stroja. Nosnosť stroja je 170 kg.

Eliptický trenažér FreeStrider FS14i tiež disponuje funkciou sklonu/poklesu v rozmedzí -10 % až +10 % s automatickým nastavením, ktoré simuluje nerovnomerný pohyb vonku a vy tak máte možnosť zapojiť rôzne svalové skupiny a komplexne precvičiť celé telo. Sklon sa reguluje veľmi ľahko pomocou integrovaných tlačidiel na ovládacom paneli PC. Jedno stlačenie tlačidla vám hneď poskytne požadovaný náklon.

Trenažér je vybavený počítačom s prehľadným 14" dotykovým displejom s pripojením k internetu. Farebný displej zobrazuje okrem iného potrebné informácie o vašom aktuálnom tréningu ako sú čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, sklon, tepová frekvencia atď. Frekvenciu tepu môžete merať cez hrudný pás, ktorý je súčasťou dodávky stroja.Hrudný pás poskytuje namerané hodnoty s presnosťou EKG. Počítač ponúka 38 prednastavených programov, ktoré vám uľahčia zameranie sa na konkrétne fitness ciele, ako je chudnutie alebo vylepšenie súčasnej kondície.Zvolené programy riadia rýchlosť a sklon stroja po stanovenú dobu.

Tréningová aplikácia iFit je kompatibilná priamo s počítačom (tabliet teda nebudete potrebovať). Aplikácia iFit vám poskytne možnosť rozšírenia tréningových plánov cez systém Google MAPS. Získate s ňou ešte viac tréningových máp, programy s profesionálnymi trénermi alebo motivačné videá a stravovacie tipy! Vďaka aplikácii iFit dokonca môžete súťažiť s vašimi priateľmi alebo si porovnávať celkové výsledky tréningov.

Trenažér je vybavený transportnými kolieskami, ktoré zaistia jednoduchú manipuláciu so strojom kamkoľvek po miestnosti. Prepravné kolieska sú umiestnené v zadnej časti stroja a madlo na uchopenie v prednej časti stroja. Stabilitu aj pri maximálnom zaťažení poskytujú vyrovnávače nerovností podlahy. Ďalej má stroj praktický držiak na fľašu s vodou.

Na kompletný stroj poskytujeme záruku 3 roky, na rám trenažéra potom 5-ročnú záruku. Záručný aj pozáručný servis vykonávame priamo u zákazníka doma.

Parametre elipticalu NordicTrack FS14i:

Nosnosť trenažéra: 170 kg
Hmotnosť trenažéra: 130 kg
Spôsob využitia: domáce
Brzdný systém: magnetická brzda
Regulácia záťaže: Elektronická s možnosťou programov
Zostrvačníkový systém: 9 kg
Rozsah záťaže: MIN až MAX plynule
Konštrukcia trenažéra: so zotrvačníkom uprostred
Rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 148 x 75 x 188 cm
Dĺžka kroku: 81 cm
Rozteč nášľapov: 5 cm
Možnosti nastavenia: možnosť nastavenia dĺžky kroku

Parametre

Hmotnosť
131.5 kg

Otázky a odpovede

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €