02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Fitness zrkadlo NORDICTRACK Vault Digital Fitness

📢 DNI MARIMEX 📢

Zľava 5 € pri nákupe nad 50 € - Kód: 23DNI5
Zľava 10 € pri nákupe nad 100 € - Kód: 23DNI10
Zľava 20 € pri nákupe nad 200 € - Kód: 23DNI20

Cena s DPH 3 264,00
Cena bez DPH 2 720,00
Eshop - Nie je skladom?
Predajňa - Nie je skladom?
Osobné odbery - Na vyzvanie?
Eshop - Nie je skladom?
Predajňa - Nie je skladom?
Osobné odbery - Na vyzvanie?
Kód tovaru: 15108103
EAN: 43619727913
  • Popis produktu
  • FAQ
  • Parametre
  • Hodnotenia a diskusie
  • Dokumenty ku stiahnutiu
  • Články
  • Náhradné diely
  • Kompatibilné diely

Popis produktu:

NordicTrack Vault je inovatívne posilňovacie fitness zrkadlo bez príslušenstva, z ktorého sa okamžite stane váš nepostrádateľný parťák nielen na cvičenie. Vďaka kompatibilite a schopnosti komunikácie s aplikáciou iFit dodá vášmu cvičeniu úplne nový rozmer.

Farebný 31,5“ dotykovýdisplay vás pri cvičení pocitovo prenesie o niekoľko storočí do budúcnosti. Vďaka odrazu v zrkadle si ľahko sami postrážite správnu techniku alebo postoj pri vykonávaní jednotlivých cvikov. 

Trénujte z pohodlia vášho domova so skúsenými fitness trénermi kedykoľvek sa vám zachce. Dotykový displej je vybavený technológiou iFit. S tréningovou aplikáciou iFit máte prístup k širokej škále cvičení od silového tréningu, jogy, HIIT, cvičenia s vlastnou váhou, ale nájdete tu aj videá pre záverečné pretiahnutie po tréningu. Tréning si môžete vybrať aj podľa počtu kalórií, ktoré chcete spáliť alebo podľa dĺžky videa. Absolvovať môžete aj komplexný tréningový program. Odborné vedenie fitness trénerom a správne navrhnutým programom vám zaistí požadované výsledky. Zvoliť si môžete hudbu, hlas trénera aj režim zobrazenia (informácie o tréningu).

Tréning si vyberie ako úplný začiatočník (beginner), tak aj pokročilý cvičenec, pričom je možné úroveň intenzity tréningu kedykoľvek upraviť. 

Vďaka kompatibilnému monitoru srdcového tepu môžete dokonca merať svoj srdcový tep (nie je súčasťou). Tablet je kompatibilný s pásom SmartBeat Arm Band. Súčasťou je aj technológia ActivePulse™, ktorá funguje iba so snímačom tepovej frekvencie.

Pre použitie tréningovej aplikácie iFit je potrebné, aby bolo zariadenie pripojené k WiFi.

Ak preferujete cvičenie v skupine s priateľmi, aplikácia iFit vám ponúkne riešenie. Vďaka modernému prevedeniu môžete totiž zostať „online“ po celú dobu svojho cvičenia.

Digitálne 62” zrkadlo Vault ponúka okamžitú vizuálnu spätnú väzbu, ktorá vám umožní zlepšiť prevedenie svojich cvikov. Zrkadlo je možné otočiť o 180°.

Vault je výnimočný dizajnový stroj rozmerom menší ako knižnica, takže sa hodí do akéhokoľvek interiéru a jeho úložné priestory vám umožňujú mať všetky pomôcky krásne upratané a zrovnané na jednom mieste.

Úložisko nachádzajúce sa „vnútri zrkadla“ s modulárnymi policami navyše šetrí vaše priestory a s kompatibilnou sadou Vault Complete Kit POUNDS zaoberať vyberaním jednotlivých pomôcok, pretože sada obsahuje všetko, čo by ste k domácemu cvičeniu mohli potrebovať.

Súčasťou zrkadla sú v neposlednom rade dva vstavané 3“ Bluetooth reproduktory, pomocou ktorých s vami komunikuje fitness tréner. Montáž stroja NordicTrack Vault je veľmi jednoduchá.

Parametre

Hmotnosť
109 kg

Otázky a odpovede

Návody a dokumenty

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €