Ako vybrať vhodnú infrasaunu? | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Ako vybrať vhodnú infrasaunu?

Pri výbere infrasauny je potrebné zohľadniť niekoľko základných faktorov:
 
Priestorové riešenie 
 
V prvom rade by sme mali vybrať miesto, kde nám bude infrasauna najlepšie vyhovovať. Podľa veľkosti priestoru vyberieme konkrétny typ infrasauny. Pri montáži by sme nemali zabudnúť ponechať okolo infrasauny niekoľko centimetrov voľného priestoru. Viac informácii o montáži infrasaun sa dozviete v našom ďalšom článku.
 
 
Počet osôb 
 
Pri výbere typu infrasauny platí, že čím väčšia kapacita, tým vyššie nároky na priestor. Mali by sme si premyslieť, či pre domáce saunovanie využijeme infrasaunu pre jednu osobu, infrasaunu pre dve osoby, alebo pre viac osôb. 
 
 
Rozmiestnenie žiaričov  
 
Každý typ infrasauny má infračervené žiariče rozmiestnené trocha inak. Osobné vyskúšanie je dôležité tiež preto, aby sme zistili, či nám rozloženie žiaričov vyhovuje. Viac informácii o konkrétnych typoch žiaričov sa dozviete v našom ďalšom článku.
 
 
Vzhľad  
 
Nemali by sme zabudnúť ani na vzhľad infrasauny. Vybraný model by mal ladiť s ostatným zariadením interiéru. V ponuke máme v klasickom, dizajnovom a luxusnom prevedení.
 
 
Niečo naviac  
 
Ďalším hľadiskom pri výbere infrasauny môže byť nadštandardná výbava. Niektoré modely sú vybavené kúrením v podlahe, zariadením pre svetelnú terapiu alebo konektorom pre zapojenie mp3 prehrávača. 
 
Pred nákupom infrasauny odporúčame si vybraný typ infrasauny prehliadnúť, prípadne osobne vyskúšať. V našom showroome je vystavených niekoľko modelov infrasáun pripravených k okamžitému otestovaniu prípadne k objednaniu.  

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €