V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50

Naše infrasauny majú zabudovaný ionizátor a súčasne aj funkciu ozónu (neplatí pre modely Standard, Inframar 3000 (rádio/cd), Inframar 3002 (rádio/cd), Grand Hemlock a Grand Cedr - modely, ktoré majú ionizátor sa môžu priebežne zmeniť). Pre overenie, či vami vybratá infrasauna obsahuje ionizátor, nás prosím kontaktujte.

Ionizátor


Ionizátor kyslíka obohacuje vzduch veľkým množstvom záporne nabitých iónov , ktoré majú priaznivý vplyv na naše zdravie. Infrasauny sa stávajú vďaka ionizátoru ideálnymi pre osoby trpiace alergiami, astmou alebo sennou nádchou. Čím je vo vzduchu viac aniónov , tým menej je tam mikróbov. Užitočné vlastnosti aniónov zostávali dlho prehliadané . Sú veľmi dôležité pre ľudské zdravie a my  nemôžeme pochybovať o ich liečivých vlastnostiach.


Ozónový generátor


Priťahuje k molekulám kyslíka ďalšie atómy kyslíka.Vo vyšších koncentráciách môže byť ozón toxický  najmä pre baktérie obsiahnuté vo vzduchu a môže tieto infekčné organizmy ničiť.Ozón používaný primárne na ničenie vírusov, baktérií a plesní prináša ľudskému telu mnohostranný úžitok- napr. okysličuje krv,zlepšuje krvný obeh a stimuluje tvorbu kyslíka v ľudských tkanivách.Tiež je dôležitý ako regulátor imunitných reakcií organizmu.Z týchto dôvodov je spektrum zdravotných problémov,ktoré možno úspešne liečiť ozónovou terapiou,značne široké.

 

Ako umiestniť vôňu do ionizátora

Ukážeme vám krátky návod na umiestnenie vône do ionizátora.

Ionizátor pred umiestnením do infrasauny zoberieme a otočíme zadnou stranou smerom k sebe.

Odskrutkujte zadný kryt.

Umiestnime vôňu do ionizátora.

A zaskrutkujte kryt späť.
Dátum: 26.3.2014
Text k datu

Zoznam produktov

Infrasauna Marimex FAMILY 2001 XXL

Infrasauna Marimex FAMILY 2001 XXL
Doprava zdarma
-29%

Počet osôb - 4-6
Materiál - hemlock (jedlovec)
Typ žiaričov - karbónové

Odporúčaná cena2 390,00

1 699,00 Posledný 1 kus