V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50
Bočný banner ĽAVÝ
Bočný banner PRAVÝ

Trampolína Marimex Smart skladacia 305 cm

Všetko o doprave a platbe
Tento tovar sa už nepredáva
134,90
Kód tovaru: 19000052
EAN: 0
Kotviaca sada Kotviaca sada

Kotviaca sada (3 ks) pre trampolíny
Kotviaca sada (3 ks) pre trampolíny Vylepšená verzia kotviacej sady s pevnejšou kovovou sponou.

15,90 Cena pre Vás 15,11

Pridať

Popis

Trampolína Marimex je skvelým doplnkom každej záhrady. Deti skákanie na trampolíne milujú a pri skákaní si ľahko zacvičia aj dospelí - nosnosť je až 150 kg. Dokonalú stabilitu zaisťujú tri nohy v tvare písmena U.

Odrazová plocha

Materiál odrazovej plochy patrí k najkvalitnejším na trhu. Plocha je vyrobená zo špeciálneho polypropylénu s ochranou proti UV žiareniu, ktorý zaručuje dlhú životnosť. Špeciálne neabrazívna (hladká) povrchová úprava zabráni odreniu kože pri dopade.

Vnútorná ochranná sieť

Vnútornú ochrannú sieť nájdete priamo v balení, nemusíte si ju dokupovať zvlášť. Vnútorná ochranná sieť je bezpečnejšia ako vonkajšia sieť - bráni prístupu skákajúceho do časti s pružinami. Vstupný priestor je zaistený tromi prackami a bráni vypadnutiu. Tyče sú obalené ochranným návlekom z mäkčenej peny. Nohy trampolíny sú samostatné a zvyšujú stabilitu celej trampolíny. Spojenie tyčí nôh trampolíny a siete je istené špeciálnymi sponami.

Skladacia sieť

Táto trampolína má unikátny systém na zloženie ochrannej siete pri veľkom vetre alebo nepriazni počasia. Jednoducho sklopíte tyče a cez skákaciu plochu natiahnete ochrannú plachtu (voliteľné príslušenstvo)

Bezpečnosť

Trampolíny sú určené pre náročné pohybové aktivity, preto kladieme dôraz na ich bezpečnosť a spoľahlivosť. Použitie kvalitných materiálov a moderných technológií pri výrobe radí naše trampolíny medzi najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie na slovenskom trhu.

Bezpečnostná certifikácia trampolín Všetky naše trampolíny spĺňajú prísne bezpečnostné normy a sú certifikované skúšovňou Intertek.

Otázky a odpovede

Buďte prvý, ktorý položí dotaz.

Parametre

Trampolína Marimex Smart skladacia 305 cm
Rozmery trampolíny
Priemer trampolíny3,05 m
Počet nôh3
Parametre trampolíny
Počet strún54
Počet tyčí6
Ochranná sieťvnútorná
Spodná ochranná sieťnie
Rebríkáno
Rozmery a hmotnosť balenia
Hmotnosť50 kg
Ostatné parametre
Nosnosť150 kg
Výška vr. siete246
Menu
Zákaznícka linka: 02/ 330 04 194
02/ 444 53 001
Zobraziť plnú verziu