02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Trenažér veslársky PROFORM Carbon R10

⚡ Extra zľavové kódy ⚡

Zľava 10 € pri nákupe nad 130 € - Kód: 24J10

Zľava 20 € pri nákupe nad 240 € - Kód: 24J20

Zľava 35 € pri nákupe nad 440 € - Kód: 24J35

Zľava 40 € pri nákupe nad 600 € - Kód: 24J40

Tento tovar sa už nepredáva
1 429,00
Kód tovaru: 15108121
  • Popis produktu
  • FAQ
  • Parametre
  • Hodnotenia a diskusie
  • Návody
  • Články
  • Náhradné diely
  • Kompatibilné diely

Popis produktu:

PRO-FORM Carbon R10 je kvalitný veslovací trenažér, ktorý svojim majiteľom poskytne precízne prevedenú mechaniku v kombinácii s optimálnou ergonómiou pohybu. Veslovací trenažér je určený ako pre začiatočníkov, tak športovo zdatné osoby. Robustný rám disponuje nosnosťou do 114 kg a ponúka prirodzenú ergonómiu pohybu pri zapojení množstva svalov (pri tréningu na veslovacom trenažéri sa využíva až 84 % svalov). To je zárukou správneho pohybu, ktorý bude pohodlný pre drobné aj vyššie postavy. Stabilná a masívna konštrukcia, vrátane kvalitných komponentov, zaručuje  dlhú životnosť a pri pravidelnom domácom tréningu.

Veslovací trenažér PRO-FORM Carbon R10 má manuálne ovládanú tichou brzdou s magnetickou dopomocou SMR™. Záťaž je možné nastaviť do 24 pozícií. Správnym tréningom nielenže budujete svalovú hmotu, ale taktiež si zvyšujete celkovú kondíciu a zlepšujete kardiovaskulárny systém. A to bez toho, aby dochádzalo k nebezpečnému zaťaženiu kĺbového systému.

Veslo disponuje profesionálnymi protišmykovými nastaviteľnými nášľapnými pedálmi pre vašu bezpečnosť s fixovacím remienkom.

Veslovací trenažér umožňuje nastaviť odpor veslovanie v 24 úrovniach. Veslovaním efektívne precvičíte celé telo. Veslovací trenažér pomáha budovať svalovú hmotu, zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a zvyšuje výdrž. Ďalším kľúčovým aspektom, ktorý je potrebné zdôrazniť je to, že veslovanie je pohyb s minimálnym záťažím vašich kĺbov. 

Počítač ponúka dotykovú 10" Smart HD obrazovku, ktorá sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty. Vyobrazené parametre na displeji sú čas, vzdialenosť, odpor, rýchlosť veslovania, spálené kalórie a pod. Konzola ponúka širokú programovú ponuku, a to 24 prednastavených programov zameraných na spaľovanie kalórií alebo budovanie telesnej kondície.

U značky PRO-FORM môžete využívať tréningovú aplikáciu iFit, ktorú pripojíte k vášmu trenažéru cez systém Bluetooth. Vďaka tejto aplikácii môže váš tréning dostať úplne nový rozmer.

K tomuto modelu trenažéra nemožno nijako pripojiť tablet či smartfón.

Cez aretačnú skrutku, ktorou je upevnený monitor, môžete displej jednoducho nastaviť do optimálnej polohy podľa vašej výšky.

Profesionálne nášľapy s možnosťou nastavenia podľa veľkosti chodidla (a so zdvíhacou pätou) sú známe z profesionálnych modelov a zvyšujú efektivitu tréningu a znižujú zaťaženie členkov. Pre maximálnu stabilitu pri cvičení sú na pedáloch remienky na suchý zips pre rýchle a jednoduché zafixovanie chodidiel.

Veslársky trenažér PRO-FORM Carbon R10 je vybavený anatomicky tvarovaným sedlom pre vašu komfortnú jazdu. Dostatočne dlhý pojazd je osadený priemyselnými ložiskami, čo zaručuje dlhú životnosť vesla aj pri pravidelnom tréningu.

Inovatívny skladací systém "SpaceSaver" s transportnými kolieskami na prednej strane uvítate vo svojej domácnosti, kde nemáte miesta nazvyš. Stroj ľahko zložíte a upratáte vo chvíli, keď práve necvičíte.

Zostavenie a sprevádzkovanie veslárskeho trenažéra svojpomocne vám zaberie cca 2 hodiny.

Na kompletný stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéra potom 5 rokov záruku. Záručný aj pozáručný servis zaisťujeme priamo u zákazníka doma.

Parametre veslovacieho trenažéra PRO-FORM Carbon R10:

Nosnosť stroja: 114 kg
Hmotnosť stroja: 48 kg
Spôsob využitia: Domáci
Pojazd sedadla: Pojazd s ložiskami
Opierky nôh: Profesionálne nášľapy so zdvíhacou pätou
Počet programov celkom:  24 prednastavených
Možnosť zloženia stroja: áno
Transportné kolieska: áno
Merané hodnoty: Čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť, výkon vo wattoch, počet záberov celkom
Meranie srdcového tepu: nie
Brzdný systém: Vzduchová brzda
Regulácia záťaže: Manuálnou otočnou pákou
Typ displeja: Dotyková Smart HD obrazovka
Napájanie:
Sieťová prípojka 9 V
Rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 210 x 56 x 114 cm
Záruka na kompletný stroj: 3 roky
Záruka na rám stroja: 5 rokov

Parametre

Hmotnosť
56 kg

Otázky a odpovede

Návody a dokumenty

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €