02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Veslársky trenažér FINNLO Aquon Evolution

Tento tovar sa už nepredáva
1 239,00
Kód tovaru: 15108167
  • Popis produktu
  • FAQ
  • Parametre
  • Hodnotenia a diskusie
  • Návody
  • Články
  • Náhradné diely
  • Kompatibilné diely

Popis produktu:

FINNLO Aquon Evolution patrí medzi kvalitné veslovacie trenažéry, ktoré svojim majiteľom poskytnú precízne vykonanú mechaniku v kombinácii s optimálnou ergonómiou pohybu. Robustný rám disponuje nosnosťou do 150 kg  a svojou veľkosťou bude vyhovovať aj vyšším osobám. Veslovanie patrí k veľmi zdravému pohybu so zapojením množstva svalov (pri tréningu na veslovacom trenažéri sa využíva až&90% svalov). Aquon Evolution poskytne dokonalé reálny zážitok veslovania na vode a vďaka svojmu vysokému výkonu vám pripraví intenzívny silový tréning. Stabilná a masívna konštrukcia, vrátane kvalitných komponentov, zaručuje dlhodobú životnosť stroja aj pri pravidelnom domácom tréningu.

Ovládanie odporu je elektronické v rozmedzí 16 stupňov (rozsah 10 - 350 W). Brzdný systém využíva vzducho-magnetický odpor. Pojazd športového sedáku je osadený ložiskami, čo zaisťuje dlhú životnosť (výška sedátka nad zemou je 45 cm). Vzdialenosť 85 cm od prednej časti sedadla k pedálom a extra dlhá sťahovacia šnúra 182 cm poskytuje pohodlný tréning pre osoby s výškou až 200 cm. V neposlednom rade je stroj vybavený transportnými kolieskami pre ľahšiu manipuláciu, má možnosť zloženia pre úsporu miesta a taktiež vďaka svojej konštrukcii disponuje vysokou nosnosťou. Stroj je napájaný externým sieťovým adaptérom. Vzdialenosť pedálov je 9 cm. Nášľapy sú nastaviteľné na veľkosť nohy.

FINNLO Aquon Evolution má prehľadný LCD displej s modrým podsvietením, ktorý je možné podľa potrieb nakláňať. Tréningový počítač ponúka 8 trvalo zobrazených hodnôt. Merané údaje sú: čas, kalorická spotreba, tepová frekvencia, vzdialenosť, počet záberov, zábery/min., čas na prejdenie 500 m, watty, nastavenie hornej hranice tepovej frekvencie. Tá sa meria prostredníctvom hrudného pásu s presnosťou EKG. Hrudný pás nie je súčasťou dodávky, ale je možné ho u nás dokúpiť.

Z programovej ponuky je k dispozícii 12 programov s prednastavenými profilmi tratí, 4 užívateľské a 4 HRC programy, ktoré sú riadené podľa vašej tepovej frekvencie. Okrem programovej ponuky sú tiež k dispozícii režimy: manuál (count up, count down), režim RACE – ide o závod, kde si nastavíte požadované tempo záberov a dĺžku trate a môžete tak zmerať svoje sily s virtuálnou loďou. Pamäť je pre 4 užívateľov (pohlavie, vek, váha, výška...).

Veslovací trenažér možno sklopiť do vertikálnej polohy pre úsporu miesta, pokiaľ práve necvičíte. Rozmery po zložení sú 148 x 50 x 196 cm.
 
Veslovací trenažér & FINNLO Aquon Evolution získal hodnotenie "VEĽMI DOBRÝ" (95,1 %) v teste veslovacích trenažérov nemeckým časopisom Testmagazin.

Zostavenie a sprevádzkovanie veslárskeho trenažéra svojpomocne vám zaberie cca 2 hodiny.

Na kompletný stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéra potom 5 rokov záruku. Záručný aj pozáručný servis zaisťujeme priamo u zákazníka doma.

Parametre veslovacieho trenažéra FINNLO Aquon Evolution:

Nosnosť stroja: 150 kg
Hmotnosť stroja: 39 kg
Spôsob využitia: domáce
Pojazd sedadla: pojazd s ložiskami
Opierky nôh: profesionálne nášľapy
Počet programov celkom:  12 prednastavených, 4 HRC, 4 užívateľské
Možnosť zloženia stroja: áno
Transportné kolieska: áno
Merané hodnoty: čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť, výkon vo wattoch, počet záberov celkom
Meranie srdcového tepu: hrudným pásom
Brzdný systém: vzducho-magnetická brzda
Regulácia záťaže: elektornícky
Typ displeja: podsvietený LCD displej
Napájanie:
sieťová prípojka 9 V
Rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 240 x 50 x 107 cm
Rozmery stroja v zloženom stave (d. x š. x v.): 148 x 50 x 196 cm
Záruka na kompletný stroj: 3 roky
Záruka na rám stroja: 5 rokov

Parametre

Hmotnosť
45.2 kg

Otázky a odpovede

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €