02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Veslársky trenažér PROFORM Sport RL

Tento tovar sa už nepredáva
999,90
Kód tovaru: 15108120
  • Popis produktu
  • FAQ
  • Parametre
  • Hodnotenia a diskusie
  • Návody
  • Články
  • Náhradné diely
  • Kompatibilné diely

Popis produktu:

PRO-FORM Sport RL je kvalitný veslovací trenažér, ktorý svojim majiteľom poskytne precízne prevedenú mechaniku v kombinácii s optimálnou ergonómiou pohybu. Veslovací trenažér je určený ako pre začiatočníkov, tak pre športovo zdatné osoby. Robustný rám disponuje nosnosťou do 115 kg a ponúka prirodzenú ergonómiu pohybu pri zapojení množstva svalov. Pri tréningu na veslovacom trenažéri sa využíva až 84% svalov. To je zárukou správneho pohybu, ktorý bude pohodlný pre drobné aj vyššie postavy. Stabilná a masívna konštrukcia, vrátane kvalitných komponentov, zaručuje  dlhú životnosť a pri pravidelnom domácom tréningu.

Veslovací trenažér PRO-FORM Sport RL má magnetický brzdný systém SMR™ s tichou prevádzkou. Správnym tréningom nielenže budujete svalovú hmotu, ale taktiež si zvyšujete celkovú kondíciu a zlepšujete kardiovaskulárny systém. A to bez toho, aby dochádzalo k nebezpečnému zaťaženiu kĺbového systému.

Veslo disponuje profesionálnymi protišmykovými nastaviteľnými nášľapnými pedálmi pre vašu bezpečnosť s fixovacím remienkom.

Veslovací trenažér umožňuje nastaviť odpor veslovanie v 24 úrovniach, a to elektronicky. Veslovanie efektívne precvičujete celé telo. Veslovací trenažér pomáha budovať svalovú hmotu, zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a zvyšuje výdrž. Ďalším kľúčovým aspektom, ktorý je potrebné zdôrazniť je to, že veslovanie je pohyb s minimálnym záťažím vašich kĺbov. 

Počítač má podsvietený LCD displej, ktorý sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty. Vyobrazené parametre na displeji sú čas, vzdialenosť, odpor, rýchlosť veslovania, spálené kalórie a pod. Konzola ponúka širokú programovú ponuku, a to 24 prednastavených programov zameraných na spaľovanie kalórií alebo budovanie telesnej kondície. Držiak tabletu je súčasťou. 

U značky PRO-FORM môžete využívať tréningovú aplikáciu iFit, ktorú pripojíte k vášmu trenažéru cez systém Bluetooth. Vďaka tejto aplikácii môže váš tréning dostať úplne nový rozmer.

Monitor môžete ľahko nastaviť do optimálnej polohy podľa vašej výšky pomocou aretačnej skrutky, ktorá je umiestnená v jej držiaku. Profesionálne nášľapy s možnosťou nastavenia podľa veľkosti chodidla sú známe z profesionálnych modelov a zvyšujú efektivitu tréningu a znižujú zaťaženie členkov. Pre maximálnu stabilitu pri cvičení sú na pedáloch remienky na suchý zips pre rýchle a jednoduché zafixovanie chodidiel.

Veslársky trenažér PRO-FORM Sport RL je vybavený anatomicky tvarovaným sedlom pre komfortnú jazdu po celý čas tréningu. Dostatočne dlhý pojazd je osadený priemyselnými ložiskami, čo zaručuje dlhú životnosť vesla aj pri pravidelnom tréningu.

Inovatívny skladací systém "SpaceSaver" s transportnými kolieskami na prednej strane uvítate v domácnosti, kde nie je miesta nazvyš. Stroj ľahko zložíte a upratáte vo chvíli, keď práve necvičíte.

Na kompletný stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéra potom 5 rokov záruku. Záručný aj pozáručný servis zaisťujeme priamo u zákazníka doma

Parametre veslovacieho trenažéra PRO-FORM Carbon R10:

Nosnosť stroja: 115 kg
Hmotnosť stroja: 48 kg
Spôsob využitia: Domáci
Pojazd sedadla: Pojazd s ložiskami
Opierky nôh: Profesionálne nastaviteľné nášľapy
Počet programov celkom:  24 prednastavených
Možnosť zloženia stroja: áno
Transportné kolieska: áno
Merané hodnoty: Čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť, výkon vo wattoch, počet záberov celkom
Meranie srdcového tepu: nie
Brzdný systém: Magnetická brzda
Regulácia záťaže: Elektronická
Typ displeja: Podsvietený LCD displej
Napájanie:
Sieťová prípojka 230 V
Rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 221 x 56 x 119 cm
Rozmery zloženého stroja (d. x š. x v.): 120 x 56 x 105 cm
Záruka na kompletný stroj: 3 roky
Záruka na rám stroja: 5 rokov

Parametre

Hmotnosť
55 kg

Otázky a odpovede

Návody a dokumenty

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €