Ako opičky! | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Ako opičky!

Deti chvíľku neposedia, stále niekam behajú, lezú, skáču. Bunkre z jedálenského stola stavajú najradšej v čase večere, hračky rozhadzujú ideálne pred očakávanou návštevou a najväčšia zábava je balansovanie medzi skleneným televíznym stolíkom a starožitnú keramikou po babičke
 
Vytvoriť deťom vhodné prostredie na hranie je pritom tak jednoduché! Lil 'Monkey sú bezpečné a odolné preliezky, ktoré svojím originálnym vzhľadom nabádajú deti k aktívnemu pohybu. Navyše pomáhajú rozvíjať detskú psychiku, emocionálnu stránku aj fyzické schopnosti. Zábavnou formou dokážu zlepšiť obratnosť a motorické zručnosti..
 
Preliezky Lil 'Monkey sa veľmi ľahko skladujú. V rozloženej forme nezaberú veľa miesta a je možné ich uložiť napríklad pod posteľ, či za skriňu. Zostavenie preliezky je jednoduché a jednotlivé diely pevne držia spolu. Všetky komponenty sú plastové a vynikajú výnimočnou pevnosťou a flexibilitou. Vďaka tomu možno preliezky umiestniť ako v interiéri, tak aj na záhrade.
 
 Produkty Lil 'Monkey vznikli na základe mnohoročných skúseností vývojárov detských hračiek. Marimex je jediným autorizovaným distribútorom produktov Lil 'Monkey pre Českú republiku aj Slovensko.
 
Všetky modely preliezok si prezrite TU.

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €