Ako si spríjemniť pobyt v infrasaune | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Ako si spríjemniť pobyt v infrasaune


Pobyt v infrasaune je skvelý spôsob, ako si oddýchnuť a relaxovať. Existuje však niekoľko spôsobov, ako si ešte viac spríjemniť túto wellness aktivitu. Pozrite sa s nami na niekoľko možností, ako si spríjemniť pobyt v infrasaune a urobiť z neho ešte intenzívnejší zážitok.

Soľné lampy

Soľné lampy majú pozitívny vplyv na náš organizmus a pomáhajú odstraňovať negatívne vplyvy elektromagnetického žiarenia, ktoré vyžarujú naše elektronické zariadenia. Soľné lampy tiež prispievajú k lepšiemu dýchaniu, zlepšeniu krvného obehu a ich jemné osvetlenie spoločne s príjemnou atmosférou dokáže navodiť pocit pokoja a relaxácie počas pobytu v infrasaune.

Svetelná terapia

Niektoré modely infrasáun sú vybavené zariadením na svetelnú terapiu. Táto terapia využíva správnu kombináciu farebných odtieňov, ktoré majú pozitívny vplyv na našu psychiku. Farebné odtiene môžu pôsobiť povzbudzujúcim alebo relaxačným spôsobom a pomáhajú nám dosiahnuť lepšiu rovnováhu a pohodu.

Masážne rukavice

Masážne rukavice sú neoddeliteľnou súčasťou saunovania. Používaním masážnej rukavice počas pobytu v infrasaune sa prekrví pokožka a zároveň sa odstránia odumreté kožné bunky. Masážne rukavice zosilňujú účinok infrasauny na telo a navodzujú príjemný pocit relaxácie.

Peelingové soli

Pri saunovaní sa naše póry otvárajú a telo sa začne potiť. To je ideálny čas na použitie peelingových solí. Soľ sa rozpustí na pokožke a začne odstraňovať nečistoty, toxíny a odumreté bunky kože. Použitie peelingových solí počas infrasaunovania pomáha udržiavať našu pokožku zdravú a čistú.

Ionizátor

Ionizátor je zariadenie, ktoré obohacuje vzduch nabitými iónmi. Tieto ióny majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Ionizátor odstraňuje vírusy, baktérie, plesne a znižuje prejavy alergií. Pokiaľ si zaobstaráte ionizátor do infrasauny, môžete zároveň dokúpiť náplň s vôňou citrónu, ktorá prispieva k zvýšeniu relaxačného efektu.

Konektor/prehrávač mp3

Väčšina moderných modelov infrasáun je vybavená konektormi pre pripojenie mp3 prehrávačov alebo iných audio zariadení. To znamená, že si môžete vytvoriť vlastný hudobný playlist a počúvať relaxačnú hudbu počas pobytu v infrasaune. Hudba má blahodarný vplyv na našu psychiku a dodáva infrasaune úplne nový rozmer.

Hydratácia

Počas saunovania sa telo veľmi potí, preto je dôležité zostať dostatočne hydratovaný. Pred vstupom do infrasauny si pripravte osviežujúci nápoj, napríklad citronádu, ovocný čaj alebo vodu s kúskami ovocia. Pitie počas pobytu v infrasaune nie je len osviežujúce, ale tiež pomáha udržať správnu rovnováhu tekutín v tele.

Meditácia

Počas pobytu v infrasaune môžete vyskúšať aj meditáciu. Tá je skvelým spôsobom, ako dosiahnuť hlbšiu relaxáciu a oddýchnuť si od každodenného stresu. Skúste sa sústrediť na svoj dych a vyprázdniť svoju myseľ. Budete vďaka nej viac uvoľnení a pokojní. 

 

Pobyt v infrasaune je relaxačný a prospešný pre náš organizmus. S využitím rôznych doplnkov a techník si môžeme ešte viac spríjemniť a obohatiť túto wellness aktivitu. Soľné lampy, svetelná terapia, masážne rukavice, peelingové soli, ionizátory a prehrávač mp3 sú len niektoré z možností, ako si spestriť pobyt v infrasaune. Zvoľte si tie, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám a urobte z infrasauny ešte intenzívnejší relaxačný zážitok.

Nikdy však nezabúdajte dodržiavať určité pravidlá a bezpečné zásady, ako je dostatočný príjem tekutín a správnej doby času v saune.


Zoznam produktov

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €