V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 100

Zákazníci tiež kupujú

Piesková filtrácia ProStar Profi 8

Posledné 3 kusy?
Eshop - Posledné 3 kusy?
Predajňa - Nie je skladom?
Osobné odbery - Na vyzvanie?
Pôvodná cena: 279,00
Ušetríte: 16% (44,10 )
Cena bez DPH 195,75
Cena s DPH 234,90
Kedy dostanem tovar?st26
Kúpiť (ks):
Všetko o doprave a platbe
Kód tovaru: 10600024
Výpočet splátok:
EAN: 8590517007484

Popis

Ako funguje piesková filtrácia?

Piesková filtrácia ProStar Profi 8 (predtým BlackStar 7) sa vo svojom princípe inšpirovala prírodou - tu sa tiež dažďová voda mení v krištáľovo čistú pramenitú vodu vďaka filtrácii v priepustných vrstvách horniny. V pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytávajú aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia len čistá, filtrovaná voda. Dôležité je preto často filtračný piesok preplachovať, aby sa nečistoty v piesku neusádzali.Odporúčame preplach filtrácie minimálne raz týždenne.

Zloženie a popis pieskovej filtrácie

Filtračný systém pieskovej filtrácie ProStar Profi 8 sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa zmestí 73-75 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu (PP). Je bez švov, odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaných v bazénoch.

Filtrácia je vybavená odvodňovacím ventilom, tlakomerom, vstavanými komponentami filtračnej nádoby vrátane ľahko ovládateľného 6 cestného ventilu (ktorý je zabudovaný do veka filtračnej nádoby), motorom čerpadla s príkonom 550W, plastovou základňou pre montáž v mieste inštalácie. Systém je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov pri prísnom dodržiavaní technických noriem a prechádza výstupnou kontrolou.

Obsah balenia

  • Piesková filtrácia
  • Návod

Upozornenie

  • Štandardne je piesková filtrácia dodávaná bez filtračného piesku a hadíc. Ak tieto produkty nemáte, odporúčame ich kúpiť súčasne s pieskovou filtráciou.

Odporúčania k zníženiu nákladov na prevádzku

Pokiaľ využívate zníženú sadzbu elektriny (tzn. nočný prúd), môžete filtráciu zapnúť v čase, keď je táto tarifa aktívna. K filtráciii si môžete v hobby marketoch či na internete dokúpiť časovač, ktorý filtráciu v nastavenom čase vypne aj zapne. Môžete tým podstatne znížiť náklady na prevádzku.
 
 
 

Otázky a odpovede

Buďte prvý, ktorý položí dotaz.

Parametre

Piesková filtrácia ProStar Profi 8
Parametre filtrácie
Prietok vody8 m3/hod.
Príkon filtrácie550 W
Pre bazény do40 m3
Pre hadice s priemerom32 a 38 mm
Farba filtráciečierna
Rozmery a hmotnosť balenia
Hmotnosť18.6 kg
Ostatné parametre
FiltráciaPiesková
Obsah filtračnej nádoby73-75 kg pieskovej náplne
Rozmery balenia86 x 48 x 49 cm