Kanadské drevo | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Kanadské drevo

Cesta dreva na výrobu našich infrasáun začína za Atlantikom v panenských častiach kanadských lesov.

Na západnom pobreží Britskej Kolumbie pre nás spoločnosti Western Forest a Interfor ťaží to najkvalitnejšie drevo. Firmy Western Forest a Interfor sme si vybrali nielen kvôli kvalite dodávaného dreva, ale aj vďaka ich prístupu k ekológii, kde sa v maximálnej miere snaží minimalizovať dopady ťažby na životné prostredie.

Celý proces ťažby a spracovania dreva je veľmi ohľaduplný k okolitému prostrediu. Ťažobné operácie Inteforu aj Western Forest boli certifikované podľa medzinárodne uznávaných štandardov nezávislými organizáciami vedúcimi na dodržiavanie ekologických postupov pri ťažbe dreva (FSC, PEFC, SFI).

Pracovník firmy Western Forest, pán Frank Jameson, ktorý zodpovedá v tejto oblasti za ťažbu, objasnil filozofiu spoločnosti: „Vieme, že lesy sú dôležité pre našu budúcnosť. Naša spoločnosť sa zaviazala presadzovať udržateľný rozvoj v lesných oblastiach pre všetkých obyvateľov Britskej Kolumbie“. Zároveň hovorí: „Dodávame svoje produkty do celého sveta. Sme hrdí na to, že práve prostredníctvom výrobkov firmy Marimex sa naše drevo dostáva aj do tisícok domácností v strednej a východnej Európe.“

Neváhajte a príďte si do Marimexu pre svoju novú infrasaunu.


Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €