Nafukovacie postele | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Nafukovacie postele

Prišla nečakaná návšteva a nemáte kapacity na jej ubytovanie, pretože nemáte k dispozícii potrebný počet postelí? Vyrážate na dovolenku pod stan a nechcete sa vzdať komfortu mäkkého lôžka? Všetky tieto problémy vyriešia nafukovacie postele či matrace.

Pri výbere nafukovacej postele je potrebné si v prvom rade uvedomiť, aký veľký nafukovací matrac, či posteľ si prajete zaobstarať. V našej ponuke nájdete varianty rôznych šírok, ktoré sú určené pre 1, alebo pre 2 osoby.
Dôležitá je aj výška nafukovacej postele. Pre opakované a pravidelné prespávanie je vhodné zvoliť vyššie lôžko, pre občasné prespanie a pre cestovanie stačí nižší matrac, ktorá je aj lepšie skladný.
Nemenej zásadným faktorom pri výbere nafukovacej postele je spôsob jej nafúknutia. Vyberať môžete od základných typov, ktoré nemajú v balení žiadnu pumpu, až po modely s integrovanou elektrickou pumpou.

Výhody nafukovacích lôžok

  • Nafukovacia posteľ môže slúžiť ako pohodlná posteľ pre hostí.
  • Ľahko sa presúva a je možné ju zbaliť, bez toho aby zaberala priestor vo vašom dome.
  • Matrace a nafukovacie postele sú vyrobené z odolného laminovaného vinylu. Povrch je potiahnutý vrstvou z textilu príjemného na dotyk. Vrstva je vodou umývateľná a dobre sa čistí.
  • Nafukovacie postele je možné čistiť mydlovou vodou a hubkou alebo jemnou kefkou. Posteľ dobre opláchnite a nechajte uschnúť na vzduchu. Nedávajte posteľ do vody, ani ju neperte v práčke.
  • V prípade prepichnutia je možné použiť opravnú sadu (záplatu).

Spôsoby nafúknutia

Posteľ s integrovanou elektrickou pumpou
Vstavaný kompresor zaistí perfektný komfort pri nafukovaní a vyfukovaní. Použitie je veľmi rýchle a jednoduché - v podstate stačí len napájací kábel vložiť do zásuvky a zapnúť nafukovanie / vyfukovanie. V závislosti od požadovanej tvrdosti je posteľ  o 3 minúty pripravená na používanie.

Posteľ s integrovanou nášľapnou pumpou
Tento štýl nafúknutia je tiež veľmi jednoduchý. Stačí položiť svoju nohu presne na nafukovací ventil a opatrným zošliapnutím posteľ nafúknuť do požadovanej tvrdosti.

Posteľ s ručnou elektrickou pumpou
Ručná elektrická pumpa je väčšinou na batérie. Dýza sa pripojí na nafukovací konektor a pumpa sa vloží do predmetu, ktorý budete nafukovať. Potom už stačí iba pumpu zapnúť.

Posteľ s ručnou pumpou
S touto pumpou je nutné manuálne pumpovať, aby sa posteľ či matrac nafúkli.

Posteľ bez pumpy
V takom prípade ju odporúčame dokúpiť samostatne.

Odporúčania pre prvé nafúknutie

Nafúknite vašu posteľ na niekoľko hodín a nechajte materiál prirodzene sa rozpínať. Materiál sa najviac rozpína po prvom nafúknutí. Pri prvom použití sa môže stať, že matrac zmäkne a vyžaduje tak dofúknutie. Je to normálny jav v niekoľkých prvých dňoch používania.

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €