V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50
Jednou z hlavných predností infrasáun je ich priestorová nenáročnosť. V ponuke máme radu modelov pre dve, tri, štyri a viac osôb. Existujú tiež infrasauny určené pre
jednu osobu, ktoré je možné umiestniť dokonca do veľmi malých priestorov.
 
Aj napriek neveľkým rozmerom infrasauny zostávajú priaznivé účinky zachované. Je treba dodať, že osoby vyššieho vzrastu by sa mohli počas saunovania cítiť nepohodlne, preto odporúčame pred nákupom infrasaunu osobne vyskúšať. Túto možnosť ponúka napríklad náš showroom v Bratislave na Rožňavskej ulici 17.
 
Označenie "najmenšia infrasauna" patrí modelu Picollo. Rozmery 74x83x170 cm dovoľujú infrasaunu postaviť prakticky kdekoľvek. Picollo nájde uplatnenie všade, kde nie je veľa voľného miesta navyše, ako sú technické prízemie rodinných domov, chalupy alebo dokonce malé panelákové byty. Pre jednoduchú manipuláciu je Picollo vybavené kolieskami.
 
Medzi najmenšie infrasauny tiež patrí model Classic, Marimex či Standard. Výhodou vyššie uvedených modelov je možnosť jednoduchého a rýchleho rozloženia a opätovného zmontovania na ľubovolnom mieste.

Dátum: 7.11.2014
Text k datu

Súvisiace články

Ako sa správne saunovať v infrasaune

Ako sa správne saunovať v infrasaune

Pred vstupom do infrasauny je dobré ju pustiť na plný výkon a v tomto režime nechať 2-3 minúty. Až potom vstúpime dovnútra. Ako sa bude infrasauna postupne zahrievať, bude sa zvyšovať aj teplota nášho tela až do úplného potenia. Nie je teda nutné čakať, až sa kabína úplne prehreje, v tom je jedna z hlavných výhod infrasáun oproti klasickým saunámfínskeho typu.

Ako si spríjemniť pobyt v infrasaune

Ako si spríjemniť pobyt v infrasaune

Pobyt v infrasaune je sám o sobe veľmi príjemný. Infrasaunovanie navodzuje pocit relaxácie a uvolnenia. Tento jedinečný zážitok je však možné ešte viac spríjemniť. Keď nepočítame dobrú knihu, ktorú si môžte počas infrasaunovania čítať, môžeme si napríklad naliať niečo dobrého na pitie. K odloženiu pohárika nám poslúži polička na nápoje, ktorá patrí k výbave väčšiny infrasáun. Ďalej

Ako sú vybavené infrasauny?

Ako sú vybavené infrasauny?

Prezradíme, čo je súčasťou balenia našich infrasáun.

Aký je rozdiel medzi keramickými a karbónovými žiaričmi?

Aký je rozdiel medzi keramickými a karbónovými žiaričmi?

Vysvetlíme vám základný rozdiel medzi najčastejšie používanými žiaričmi.

Aký je rozdiel medzi saunou a infrasaunou?

Aký je rozdiel medzi saunou a infrasaunou?

Stále vám nie je jasné, aké sú rozdiely medzi saunou a infrasaunou? Tu vám všetko vysvetlíme.