Osviežte sa aj na malej záhradke | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Osviežte sa aj na malej záhradke

Slnko pomaly naberá na sile a leto konečne prichádza na scénu. Spolu s tým sa zväčšuje aj túžba po schladení, osviežení a kúpaní. Majiteľom veľkých záhrad sa ponúka riešenie v podobe bazéna. Ale čo keď sa vám na záhradu bazén nezmestí? Ani tak sa nemusíte vytúženého osvieženie vzdať, stačí vyberať z priestorovo úspornejších možností.

Solárna sprcha

Istotou, ktorú bez problémov zmestíte na sebemenší pozemok, je solárna sprcha. Môžete si vybrať takú, ktorú pripevníte k podkladu natrvalo, alebo ľubovoľne prenosnú. Oba typy pracujú na rovnakom systéme. Teda zmiešavanie studenej vody z vodovodného radu a vody prehriatej slnečným žiarením.

Solárnu sprchu ocenia ako milovníci otužovania, tak i dovolenkoví pôžitkári. Je ideálny pre sparné dni, ktoré ľahko presýtia sviežou spŕškou vody. Radosť urobí ako doplnok ku klasickému bazénu a dá sa využiť aj ako pomôcka pre základnú hygienu napríklad na chalupe.

Nafukovacia vírivka

Na terase aj malej záhradke urobí nafukovacia vírivka nielen veľa parády, ale hlavne prinesie more relaxácie. Teplota vody sa dá pomocou ovládacieho panela jednoducho nastaviť. Môžete si tak vybrať, či sa budete chcieť schladiť, alebo pohodlne odpočívať v teplej kúpeli plnej bubliniek.

Vírivku máte nafúknutú do pár minút, potom už len napustíte vodu a môžete sa kúpať. Jej veľkou výhodou je jednoduchá stavba aj demontáž. Inštalovať ju tak jednoducho môžete každý rok alebo pri každom napúšťaní na inom mieste. Väčšine nafukovacích víriviek stačí priestor o rozlohe 4 metrov štvorcových.

Detský bazénik

Ak máte deti, urobíte im radosť malým nafukovacím bazénikom, v ktorom sa však s prehľadom môže osviežiť aj ktokoľvek dospelý. Predtým boli veľmi rozšírené predovšetkým kruhové bazéniky, dnes už zoženiete aj štvorcové alebo obdĺžnikové. A bazéniky pre tie úplne najmenšie deti dokonca môžu mať aj mäkké nafukovacie dno.

Vodu do nich ľahko napustíte z vodovodného kohútika, vďaka malému objemu nie je potreba riešiť cisternu a ani ďalšie externé zdroje vody. Pre dokonale čisté a bezpečné kúpanie môžete vodu v bazéniku ošetriť bezchlórovú dezinfekciou pre detské bazéniky Marimex Baby Pool Care.

Kde sa inšpirovať?

Všetko od nafukovacích víriviek, cez detské bazéniky až po solárne sprchy zaobstaráte na www.marimex.sk. Široká ponuka produktov naprieč všetkými kategóriami a vrelé poradenské služby uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.


Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €