Infrakabínka a infrasauna – je to isté alebo nie? | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Infrakabínka a infrasauna – je to isté alebo nie?

26.3. 2014

Zákazníci môžu byť zmätení, ak si chcú zaobstarať infrasaunu a pri prezeraní rôznych internetových stránok a obchodov nachádzajú infrakabínku. Čo sú teda vlastne zač? A je medzi nimi rozdiel? Odpoveď je naozaj jednoduchá.

Medzi infrasaunou a infrakabínkou nie je vôbec žiadny rozdiel. Jedná sa iba o dvojaké označenie jedného rovnakého produktu.

Oboje majú rovnaké priaznivé účinky na naše telo. Môžu ich využívať aj ľudia, ktorí pri použití klasickej fínskej sauny trpia a nemôžu tak svojmu telu dopriať potrebnú a žiadanú regeneráciu, pretože regeneračné a liečivé účinky sa dosahujú pri nižších teplotách (max. 60°C) a úplne rozdielnym spôsobom. Na telo a tkanivá pôsobia žiariče, ktoré produkujú zdravé infra žiarenie, ktoré je vstrebávané celým jeho povrchom do hĺbky až 4 cm.

Infrasauny (infrakabínky) od nás majú navyše okrem všetkých výhod tepelnej terapie predĺženú 3-ročnú záruku, ktorú ako jediný poskytujeme kompletne na celú kabínku. Ďalšou prednosťou je certifikované drevo (kanadský jedľovec) ťažené v kanadských lesoch, jeho vlastnosti sú pre potreby saunovania stáročiami preverené. Čerešničkou na torte je jednoduchá montáž, ktorá zaberie približne 30 minút, a to vďaka bezskrutkovému systému uchytenia jednotlivých častí.

S vybranými modelmi sa môžete zoznámiť v našej predajni. V našom sauna centre nájdete vystavených niekoľko modelov našich infrasáun, ktoré si zároveň môžete aj vyskúšať. Druhou možnosťou je infrasaunu objednať priamo v našom e-shope s následným dodaním až k Vám domov, a to úplne zadarmo do 48 hodín.Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €