V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50
Bočný banner ĽAVÝ
Bočný banner PRAVÝ

Použitie infrasauny je široké

Dátum:21.1.2015

Zo zdravotného hľadiska infrasauny prakticky nemajú kontraindikácie a je len niekoľko málo prípadov, kedy sa infrasauna neodporúča používať. Naopak možnosti využitia infrasauny je široké, rovnako ako liečebné a zdraviu prospešné účinky, ktoré svojím užívateľom ponúkajú. Medzi najobľúbenejšie typy infrasáun patria Classic 2000, Standard či Picollo.
 
Pravidelné navštevovanie infrasauny zlepšuje imunitný systém a prirodzene detoxikuje organizmus. Infračervená terapia výrazne znižuje prejavy bolesti svalov a kĺbov, zvyšuje pohyblivosť, pomáha znižovať opuchy a následky rôznych zranení či úrazov. Pri potení v infrasaune je možné spáliť 600 až 800 kalórií. Tým sa uvoľňuje podkožný tuk a zlepšujú predpoklady pre znižovanie telesnej teploty.
 
Používaním infrasauny sa ďalej znižuje výskyt celulitídy a pomáha pri liečbe lupienky, kvasinkovej infekcie a iných typov ekzémov. V neposlednom rade infrasauny zlepšujú kardiovaskulárny systém. Zvlášť v dnešnej rýchlej dobe každý z nás ocení, keď sa zastaví a na chvíľu si odpočinie. K tomu sú infrasany ideálne. Pomáhajú odbúravať stres a poskytujú dokonalú relaxáciu.