Použitie infrasauny je široké | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Použitie infrasauny je široké

21.1. 2015

Zo zdravotného hľadiska infrasauny prakticky nemajú kontraindikácie a je len niekoľko málo prípadov, kedy sa infrasauna neodporúča používať. Naopak možnosti využitia infrasauny sú široké, rovnako ako liečebné a zdraviu prospešné účinky, ktoré svojím užívateľom ponúkajú. Medzi najobľúbenejšie typy infrasáun patria Trendy 2001 M a Trendy 2001 L
 
Pravidelné navštevovanie infrasauny zlepšuje imunitný systém a prirodzene detoxikuje organizmus. Infračervená terapia výrazne znižuje prejavy bolesti svalov a kĺbov, zvyšuje pohyblivosť, pomáha znižovať opuchy a následky rôznych zranení či úrazov. Pri potení v infrasaune je možné spáliť 600 až 800 kalórií. Tým sa uvoľňuje podkožný tuk a zlepšujú predpoklady pre znižovanie telesnej teploty.
 
Používaním infrasauny sa ďalej znižuje výskyt celulitídy a pomáha pri liečbe lupienky, kvasinkovej infekcie a iných typov ekzémov. V neposlednom rade infrasauny zlepšujú kardiovaskulárny systém. Zvlášť v dnešnej rýchlej dobe každý z nás ocení, keď sa zastaví a na chvíľu si odpočinie. K tomu sú infrasany ideálne. Pomáhajú odbúravať stres a poskytujú dokonalú relaxáciu.

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €