Prečo si kúpiť vírivku? | Marimex.sk | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Prečo si kúpiť vírivku?

Relaxácia

Každý určite niekedy uvažoval nad zaobstaraním vlastnej vírivky. Bohužiaľ, pri pohľade na ich cenník sa väčšina z nás od tohto sna odvráti. Teraz však prichádza alternatíva v podobe nafukovacích vírivých bazénov, ktoré prinášajú rovnaké pôžitky ako vírivé vane, a to za cenu, ktorú si môže dovoliť naozaj každý. Vo vírivom bazéne si užijete ako potrebného odpočinku prostredníctvom uvoľňujúce vzduchové a hydromasáže, tak večeru vo dvojici alebo skvelé párty, ktoré možno vo vírivom bazéne organizovať.

Vírivka je mobilná

Vírivé bazény sú ľahké a mobilné, preto nie je problém mať bazén celé leto na záhrade alebo terase a potom ho na jeseň a zimu presunúť dovnútra. Budete tak mať v lete vírivku pod holým nebom a v zime svoje osobné wellness centrum napríklad v garáži alebo zimnej záhrade.
Vďaka odolnej konštrukcii je možné na krátku dobu (max. 3 dni pri teplotách pod -5 ° C) používať vírivku aj vonku v zime - napríklad ak organizujete zimné vonkajšie párty, tak možno vírivý bazén nechať cez víkend vonku a vy si tak môžete užiť relaxácie vo vírivke aj v zime.

Niekoľkonásobne nižšia cena než za vstavanú vírivú vaňu

S vírivými bazénmi si môžete dopriať rovnako luxusné a kvalitné pôžitky ako v niekoľkonásobne drahších vírivých vaniach, avšak za zlomok ceny. Vírivé bazény sú skvelou alternatívou k veľkým vírivým vaniam, navyše je možné ich kedykoľvek vypustiť, vyfúknuť a presunúť na iné miesto.

Dalšie tipy pre Vás:


Potrebujete pomôcť?

Špecialista  Marimex.sk Supervisor

Napísať otázku
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €