Prečo si zaobstarať saunu? | Marimex.sk | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Prečo si zaobstarať saunu?

Váhate nad zaobstaraním sauny ? Tak si určite prečítajte článok, možno práve Vám pomôže k rýchlejšiemu a správnemu rozhodnutiu. 

Relaxácia 

Každý sa niekedy cítime unavene, bez chuti do života, máme problémy so spánkom a bojujeme s nachladením. Ako sa týchto nepríjemnosti zbaviť? Jednou z možností je pravidelné využívanie sauny. Pri saunovaní sa striedajú cykly, kde na nás striedavo pôsobí teplo a chlad. V saune sa telo ohreje, potom sa schladí v bazéniku a následne oddychuje. Tento proces podporuje obeh krvi a vylučovanie potu. Saunovanie ovplyvňuje ako náš fyzický, tak aj psychický stav, navyše pôsobí ako prevencia proti ochoreniam a stresu. 

Vaša vlastná sauna  

Ak radi navštevujete saunu, ale prekáža Vám zdielať ju s neznámymi ľuďmi vo verejných saunách, nie je nič jednoduchšie ako si zabezpečiť domácu saunu. Vo Vašej vlastnej saune budete mať potrebný kľud a nikto Vás nebude rušiť. V našej ponuke si vyberiete najvhodnejšiu veľkosť a výbavu, ktorá bude spĺňať všetky Vaše požiadavky. 

Saunovanie pomáha Vášmu zdraviu 

Pravidelným používaním sauny docielime lepšie prekrvenie celého organizmu, jednak nám vďaka tomu nebude zima (prehrejú sa hlavne končatiny) a navyše tým tiež podporujeme krvný obeh. Vďaka zvýšenej cirkulácii krvi je saunovanie vhodné ako podpora liečby osôb s vysokým krvným tlakom.  
 

Ďalšie tipy pre Vás


Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €