V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50

Saunový svet v našom sauna centre

Vedeli ste, že milovníci saunovania majú svoj raj? Ak neveríte, určite by ste sa mali vybrať do Sauna Centra Marimex. Nachádza sa v Bratislave na Rožňavskej ulici 17. Rozlohou 150 metrov štvorcových patrí medzi najväčšie saunové showroomy na Slovensku. Kto už raz objavil čaro saunovania, príde si tu na svoje.

Pri vstupe do Sauna Centra si každý fanúšik sáun pripadá doslova ako v raji. Máme vystavených 16 modelov infrasáun na jednom mieste. Všetky vystavené modely je možné ihneď vyskúšať. Záleží na samotnom záujemcovi, či dá prednosť infrasaune pre jednu osobu Picollo alebo pre dve osoby Dante. Vyberať si môžte tiež z modelov pre tri a viac osôb, sem patrí infrasauna Vision 3001, Inframar 3002 alebo infrasauna Grand. Pokiaľ sa pre niektorú rozhodnete, hneď si ju môžte objednať.

Okrem sáun ponúka Sauna Centrum Marimex pestrú ponuku doplnkov a príslušenstva, ktoré k saunám a k saunovaniu patria. Nájdete tu masážne rukavice, masážne pomôcky, masážne pásy a veľa ďalšieho. V ponuke sú aj soľné lampy čisoľné sviečky.

Tým Sauna Centra Marimex tvoria skúsení odborníci, ktorí sa zaoberajú problematikou sáun už veľa rokov. Dokážu odpovedať všetky aj komplikované otázky z oblasti saunovania. Na ich rady je možné sa úplne spoľahnúť. Kto raz objavil čaro saunovania, bude si v Sauna Centre Marimex pripadať ako v raji.


Dátum: 7.11.2014
Text k datu

Zoznam produktov

Infrasauna Marimex FAMILY 2001 XXL

Infrasauna Marimex FAMILY 2001 XXL
Doprava zdarma
-29%

Počet osôb - 4-6
Materiál - hemlock (jedlovec)
Typ žiaričov - karbónové

Odporúčaná cena2 390,00

1 699,00 Posledný 1 kus