Saunový svet v našom sauna centre | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Saunový svet v našom sauna centre

7.11. 2014

Vedeli ste, že milovníci saunovania majú svoj raj? Ak neveríte, určite by ste sa mali vybrať do Sauna Centra Marimex. Nachádza sa v Bratislave na Rožňavskej ulici 17. Rozlohou 150 metrov štvorcových patrí medzi najväčšie saunové showroomy na Slovensku. Kto už raz objavil čaro saunovania, príde si tu na svoje.

Pri vstupe do Sauna Centra si každý fanúšik sáun príde doslova ako v raji. Máme vystavených niekoľko modelov infrasáun na jednom mieste. Všetky vystavené modely je možné ihneď vyskúšať. Záleží na samotnom záujemcovi, či dá prednosť infrasaune pre jednu osobu alebo pre viac osôb. Pokiaľ sa pre niektorú rozhodnete, hneď si ju môžte objednať u predajcu.

Okrem sáun ponúka Sauna Centrum Marimex pestrú ponuku doplnkov a príslušenstva, ktoré k saunám a k saunovaniu patria. Nájdete tu masážne rukavice, masážne pomôcky, masážne pásy a veľa ďalšieho. V ponuke sú aj soľné lampy či soľné sviečky.

Tím Sauna Centra Marimex tvoria skúsení odborníci, ktorí sa zaoberajú problematikou sáun už veľa rokov. Dokážu odpovedať na všetky aj komplikované otázky z oblasti saunovania. Na ich rady je možné sa spoľahnúť.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
 
 

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €