Špecifiká jednotlivých modelov | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Špecifiká jednotlivých modelov

Nafukovacie postele majú rôzne druhy vnútorných konštrukcií, ktoré zaisťujú pravidelné rozmiestnenie vzduchu. Pokiaľ si na takú posteľ ľahnete, vzduch sa pod vašou váhou nezačne presúvať do okrajov postele, čím nestratíte jej stálu pevnosť. Vzduch zostáva na rovnakom mieste, nevznikajú nepríjemné priehlbiny a nepravidelný tvar nafukovacieho matraca.

Postele Intex majú niekoľko typov konštrukcií:

  • „I-beam“ je konštrukcia charakterizovaná súbežnými nafukovacími valcami, ktoré sú orientované buď vodorovne, alebo zvisle.
  • „Coil-beam“ je konštrukcia charakterizovaná kruhovými spojkami, ktoré k sebe spájajú vrchnú a spodnú vinylovú plochu postele.
  • „Wawe-beam“ je obrátenou konštrukciou I-beam. Skladá sa zo vzduchových kanálov, ktoré sú od seba rovnako vzdialené a vytvárajú vlnovitý povrch postelí.
  • Konštrukcia, kedy má posteľ dve vrsty – „I-beam“ a „Wawe-beam“ – ktoré zaisťujú potrebnú pružnosť.
  • Konštrukcia „air-flow“ sú vyrobené z jednotlivých vreciek, medzi ktorými môže prúdiť vzduch.
  • Konštrukcia „FIBER–TECH Dura-Beam“ predstavuje vnútornú konštrukciu lôžka zloženú z tisíce vysoko kvalitných polyesterových vlákien.

Materiály všetkých typov konštrukcií nestarnú v priebehu času, disponujú úžasnou trvanlivosťou a komfortom po dlhé roky. Poskytujú optimálnu pevnosť, podporu a vynikajúcu štruktúrnu stabilitu.

Potrebujete pomôcť?

Špecialista  Marimex.sk Supervisor

Napísať otázku
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €