Trampolíny Marimex PREMIUM | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Trampolíny Marimex PREMIUM

9.3. 2018

V čom je trampolína Marimex PREMIUM iná od ostatných trampolín? V tomto článku Vám zodpovieme zopár Vašich otázok. Prečítajte si ho a rozhodnite sa sami, ktorú z našich trampolín si zakúpite. 
 
 
 
 
Jej dizajn je už na prvý pohľad iný. Farebná odlišnosť tkvie v kompletne čiernom prevedení  všetkých trubiek, stojen, ochrannej siete, skákacej ploche, U-nôh a hornej obruči. Taktiež aj kryt pružín sa vyznačuje krásne sýtou oranžovou farbou. Samozrejmosťou je bezpečnostný zips v tvare "L" a protišmykový rebrík, ktorý je súčasťou balenia.
 
Vďaka novému tvaru horných stojen /vyduté do vonkajšej strany/, je skoro nemožné, aby sa pri skákaní do nich deti alebo dospelí udreli.
 
Nový materiál, ktorý bol použitý na výrobu vonkajších "rukávov" pre tieto stojny, zabezpečuje aby "penové rukávy" zostali na mieste a chránili pred úrazom. Tieto rukávy sú navyše so suchým zipsom, ktorý sa prichytí na hornú obruč, a teda zošuchávanie rukávov je skoro nemožé. 
 
Horná obruč je vyrobená zo silných a masívnych trubiek, z takých ako je obruč celej trampolíny, čiže stabilita a pevnosť je vysoká.
 
Medzi ďalšiu prednosť tejto trampolíny patrí aj uchytenie stojen o hornú obruč. Používa sa tzv. "T" spoj, teda horná obruč je spojená týmto kovovým "T" spojom priamo o stojnu. Nepoužívajú sa umelohmotné držiaky ako tomu bolo doteraz.   
 
Taktiež prednosťou tejto tramplíny je neabrazívna skákacia plocha, čo znamená, že sa pri skákaní a dopade neodiera pokožka.   
 
Táto trampolína dostala ATEST od spoločnosti INTERTEK o tom, že je stabilná, má odolnú odrazovú plochu, pevnú konštrukciu a taktiež bezpečnú ochrannú sieť
 
 
 
 
 
 
 
Vybrať si môžete z týchto rozmerov:  


Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €