V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 100

Výhodné sady

Výhodné sady obsahujú najčastejšie nakupované položky, ktoré Vám ponúkame s výraznou zľavou. Taktiež ponúkame skupinové balenia, ktoré vychádzajú lacnejšie, ako pri nákupe samostatných kusov. Prejdite si našu ponuku - stále ju rozširujeme.  
 • Nadzemné bazény Nadzemné bazény

  Sady spájajú bazény s potrebným príslušenstvom za priaznivé ceny. Výhodou je komplexnosť balenia, ktorá umožňuje okamžité zahájenie kúpacej sezóny. Na výber je zo základných aj obsiahlejších sád. 

 • Bazénové príslušenstvo Bazénové príslušenstvo

  Kombinácia rôzneho príslušenstva k bazénom šetrí peňaženky všetkých milovníkov kúpania. Sety obsahujú ako ochranné prvky bazénov, tak produkty na čistenie vody či solárnych systémov. 

 • Bazénová chémia Bazénová chémia

  Výhodné sady produktov na čistenie bazénovej vody za výhodné ceny. Jednotlivé kombinácie obsahujú výbavu pre základnú údržbu vody aj sety, ktoré zamedzia začínajúcej hrozbe v podobe rias či zákalov. 

 • Hračky na záhradu Hračky na záhradu

  Sady hračiek na záhradu kombinujú pestré detské pieskoviská s nutnou náplňou v odpovedajúcom množstve. Piesok je priamo upravený pre detské hranie a je certifikovaný zdravotným ustanovením o nezávadnosti. 

 • Vianočné LED osvetlenie Vianočné LED osvetlenie

  Sety svetelných dekorácií vyriešia výzdobu interiéru aj exteriéru každej domácnosti. Prínosom je najmä ich zvýhodnená cena a u niektorých využitie nie len počas vianočných sviatkov.