Zastrešenie: Chrániť bazén, vírivku aj záhradný nábytok sa oplatí | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Zastrešenie: Chrániť bazén, vírivku aj záhradný nábytok sa oplatí

Máte na záhrade bazén, zaobstarali ste si nový set záhradného nábytku, alebo si chcete čo najdlhšie užívať obľúbenú vírivku? Zaobstarajte si zastrešenie! Predĺži životnosť produktov, ušetrí váš čas, a dokonca pomôže znížiť výdavky na prevádzku a starostlivosť.

Investícia do kvalitného zastrešenia sa rozhodne oplatí.

Zastrešenie ponúka množstvo výhod a môže významne zlepšiť užívateľský komfort:

1. Ochrana pred nečistotami

Zastrešenie chráni bazén, vírivku aj záhradný nábytok pred lístím, hmyzom, prachom a inými nečistotami, čo znižuje potrebu starostlivosti, predlžuje životnosť, dlhšie zachováva estetický vzhľad a eliminuje používanie chémie na údržbu vody (to je priaznivé ako pre pokožku, tak aj životné prostredie).

2. Bezpečnosť

Zastrešenie môže zvýšiť bezpečnosť, najmä pre rodiny s malými deťmi alebo domácimi miláčikmi, pretože zamedzuje nechcenému vstupu do bazéna, vírivky, alebo naopak lezeniu do výšky na záhradný nábytok.

3. Udržanie teploty

Zastrešenie pomáha udržovať teplotu, čo je výhodné najmä v chladnejších mesiacoch. Vďaka zastrešeniu môžete používať bazén, vírivku a záhradné posedenie aj za nepriaznivého počasia alebo mimo hlavnej letnej sezóny, čo zvyšuje možnosti využitia vonkajšieho priestoru.

4. Zníženie nákladov na údržbu

Vďaka ochrane pred nečistotami, obmedzením tepelných strát a úbytkov vody sa znižujú náklady na údržbu, vykurovanie a chémiu na údržbu vody. Pomáha chrániť elektronické komponenty pred vlhkosťou a poveternostnými vplyvmi, čo môže znížiť riziko porúch a potrebu opráv.

5. Súkromie

Navyše zastrešenie poskytuje väčšiu mieru súkromia, čo je výhodné najmä v husto osídlených oblastiach alebo na otvorených záhradách. Zároveň môže vytvoriť príjemné prostredie pre spoločenské akcie.

Zastrešenie na bazén

Zastrešenie Pool House Control, ktoré sa inštalujú na konštrukciu bazéna sú obľúbenou voľbou pre nadzemné bazény. Sú vyrobené z ľahkých a odolných materiálov. Ľahko sa inštalujú na rámový bazén typu Florida aj bazén s oceľovou stenou typu Orlando. Následne sa môžu jednoducho otvárať a zatvárať podľa potreby..

Pre nadzemné aj zapustené bazény je vhodné zastrešenie Pool House Cabrio, ktoré sa pomocou kotiev zapustí do zeme a jednoducho tak z akéhokoľvek nadzemného bazéna urobí kompletne krytý bazén. Ľahko sa s ním manipuluje a je možné ho zaistiť zámkami proti vniknutiu domácich maznáčikov, alebo zvedavých detí.

Zastrešenie na vírivky

Zastrešenie Spa House vyniká veľmi jednoduchou inštaláciou, ktorú je možné prirovnať k stavbe bežného stanu. Steny zastrešenia je možné úplne uzavrieť zipsom, prípadne ponechať len s moskytiérou. Dvoje dvere je možné navyše kompletne otvoriť a upevniť aj s moskytiérou po stranách gombíky.

Zastrešenie na záhradný nábytok

Zastrešenia na záhradný nábytok bývajú pomerne univerzálne čiže je možné širšie spektrum použitia a sú vhodné na každú príležitosť. Môžete ich využiť nielen ako altánok na posedenie, ale aj na zastrešenie vírivky, bazénu, alebo napríklad na zakrytie detského pieskoviska. V neposlednom rade sa môžu stať vkusným doplnkom záhrady.Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €