Pohodlný spánok na posteliach Intex | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Pohodlný spánok na posteliach Intex

14.10. 2015

Nie každý z nás má doma špeciálnu izbu pre hostí, kam by sme návštevu mohli uložiť v prípade, ak by chcela u nás prenocovať. Nastáva teda problém, ako hosťom zabezpečiť príjemný spánok. Sedačka pre spánok nie je vhodná, spať na zemi hostí nenecháte a poskytnúť im k dispozícii Vašu izbu tiež nie je najvhodnejšie. Riešenie je pritom také jednoduché. Stačí, ak si domov zaobstaráte nafukovaciu posteľ
   
                                  
 
Naše nafukovacie postele sú veľmi skladné, rýchlo pripravené na použitie a užívateľom poskytnú rovnaký komfort ako tradičné postele. 
Pri ich výrobe bol použitý špeciálny vinyl so semišovou povrchovou úpravou. Tento materiál je dlhodobo trvanlivý a zároveň príjemný na dotyk. Postele sú vodou umývateľné a dobre sa čistia. Vybrané modely sú vybavené vstávaným kompresorom pre rýchle a pohodlné nafukovanie a vyfukovanie. 
K vybraným druhom postelí je priložená aj špeciálna taška pre skladovanie či prepravu. Vo vyfúknutom stave zaberú len minimum miesta a dajú sa uložiť takmer kamkoľvek.
 
Okrem nafukovacích postelí si môžete u nás zakúpiť  kempingové postele, vankúše či kreslá. Ideálne sú na kempovanie, výlety do prírody, či na oddych v lete na záhrade.
 
 
                                           
 
 
Vybrať si môžete z veľkého množstva veľkostí a typov. Kompletnú ponuku nafukovacích postelí, kresiel a vankúšov nájdete TU.  

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €