V KOŠÍKU MÁTE 0,00 0
Do dopravy zdarma chýba 50

Výhody skákacej plochy amerického typu

Väčšina, predovšetkým lacných trampolín je k dispozícii na trhu za lákavú cenu, avšak kvalita spracovania materiálov i skákacej plochy nemusí byť vždy taká, akú očakávate. To sa potom prejavuje na krátkej životnosti trampolíny, nehľadiac na možné bezpečnostné riziká.

Trampolíny HOOPI® od Marimexu sú vyrábané s dôkladným dôrazom na kvalitu použitých materiálov ako u konštrukcie, tak skákacej plochy. Všetky naše trampolíny sú vybavené špeciálnou skákacou plochou z husto tkaného, vysoko odolného PP (polypropylén) materiálu s ochranou proti UV žiareniu a pôsobeniu vplyvov počasia.

Táto plocha tzv amerického typu je preto u kvalitných trampolín veľmi známa a pre svoje vlastnosti populárna. Naviac je neabrazívna = hladká a pri dopadoch tak nehrozí poranenie kože alebo nepríjemné odreniny. Materiál je tiež odolný proti vode a plesniam. Nekrčí sa a časom sa nerozťahuje - zachováva si stále svoj ??pôvodný tvar a má vysokú pevnosť v ťahu. Nie nadarmo sa tento materiál v príslušnej podobe využíva napr. aj pre tvorbu zábran pri vyčíňaní hurikánov apod.

Všetky naše trampolíny HOOPI® disponujú týmto odolným materiálom, ktorý zaistí zvýšenú životnosť a pohodlné a bezpečné skoky.


Dátum: 26.3.2014
Text k datu