Ako si vybrať detské ihrisko? | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Ako si vybrať detské ihrisko?

Ako si vybrať detské ihrisko?

Drevené detské zostavy sú perfektným rozptýlením pre deti, krásnym doplnkom záhrady, ale taktiež môžu poriadne potrápiť rodičov pri výbere. Drevených ihrísk je totiž na trhu nepreberné množstvo. Nižšie nájdete niekoľko tipov na to, ako vybrať ideálne detské ihrisko.


1. Priestorové možnosti záhrady Ihrisko by malo mať také rozmery, aby medzi ním a ďalšími prvkami na záhrade bol ešte voľný priestor. Je potrebné myslieť na miesto doskoku zo šmykľavky, oblasť na hojdanie a všeobecne na vytvorenie príjemného hracieho zákutia pre deti.


2. Materiál Detské hracie zostavy sú vyrábané najmä z kovových, plastových a drevených materiálov. Vždy je dobré sa presvedčiť, že materiály sú kvalitné aj odolné a drevené prvky sú ošetrené proti nepriaznivým vplyvom počasia.


3. Typ ihriska Väčšina ihrísk je vhodná pre malé aj veľké deti. Vďaka pestrému vybaveniu môžu trénovať obratnosť, motoriku aj silu. V prípade, že máte detí viac, odporúča sa zamerať na kapacitu počtu detí, ktoré môžu ihrisko užívať naraz.


4. Prvky Milujú vaše deti hojdanie, alebo sa skôr rady skĺznu? Ihrisko by ste vždy mali vyberať podľa preferencií a koníčkov detí. Pre niekoho je primárna hojdačka, iný nedá dopustiť na šmykľavku.

Potrebujete pomôcť?

Špecialista  Marimex.sk Supervisor

Napísať otázku
Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €