Cenovo dostupný pomocník pre Vaše zdravie | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Cenovo dostupný pomocník pre Vaše zdravie

Koľko ste ochotní zaplatiť za svoje zdravie? Zdá sa vám táto otázka nezmyselná? Poďme si o tom povedať niečo viac. V poslednej dobe sa neustále rozpráva o zdravom životnom štýle a vyváženej strave. Práve v dnešnej nervóznej a rýchlej dobe sú takéto úvahy na mieste. Lenže pokiaľ sa zdravému životnému štýlu začneme venovať naplno, prejaví  sa to hlavne v našej peňaženke. Kvalitné potraviny nie sú zadarmo, o permanentkách do bazéna, sáun či fitness ani nehovoríme. A sme pri tom. Starostlivosť o zdravie skrátka stojí nemálo peňazí. Existuje ale spôsob, ako s minimálnymi nákladmi spraviť pre fyzickú a psychickú kondíciu naozaj veľa.
  
 
Infrasauny sú hitom poslednej doby. Svojím používateľom ponúkajú celú radu priaznivých účinkov - zmierňujú bolesť, znižujú svalové napätie, pôsobia protizápalovo, pomáhajú liečiť zápaly atď. Ozývajú sa však hlasy, ktoré pri infrasaunách upozorňujú na vysoké prevádzkové náklady, konkrétne vysokú spotrebu elektrickej energie. V dobe, kedy mnoho z nás obracia každé euro, by to mohol byť problém. Skutočnosť je však taká, že pri správnom používaní infrasauny stúpnu výdaje za spotrebu energie len minimálne. Všetko sa samozrejme odvíja od konkrétneho typu infrasauny. Pozrime sa zblízka na jednotlivé porovnania.
 
Napríklad infrasauna pre jednu osobu má ročné prevádzkové náklady zhruba o polovicu nižšie ako naparovacia žehlička s príkonom 2 400 W. Infrasauna pre dve osoby za rok spotrebuje toľko elektrickej energie ako chladnička s objemom 302 litrov a energetickou triedou A++. Na záver uvádzame porovnanie s klasickými saunami fínskeho typu, ktoré spotrebou prevyšujú infrasaunu s kapacitou troch osôb zhruba štvornásobne. Na týchto niekoľkých príkladoch je vidieť, že prevádzka domácej infrasauny je investícia, ktorú si môže dovoliť každý. S ohľadom na pozitívne účinky, ktoré svojim uživateľom ponúka, potom je investícia takmer nulová.
 
 

Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €