Čo je bezpečná trampolína | Marimex.sk
02/330 04 194  Po-Pi 9-17
Menu
Prejdite si našou predajňou v Bratislave
Skúsený a ochotný personál
99% sortimentu máme skladom
Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €

Čo je bezpečná trampolína

Uvažujete o tom, že svojim deťom zaobstaráte trampolínu? Je to skvelý nápad, pretože (nielen) deťom prinesie veľkú dávku zábavy a fyzickej aktivity. Veríme však, že máte obavy o ich bezpečnosť. S týmto pohľadom sa úplne stotožňujeme, preto vám chceme ukázať, ako spoznať kvalitnú a bezpečnú trampolínu

Bezpečná trampolína musí spĺňať náročné požiadavky na kvalitu a zároveň byť vybavená bezpečnostnými prvkami. 

 

Čo zaručuje bezpečnosť trampolín Marimex:

 • Skákacia plocha trampolíny je vyrobená z neabrazívneho materiálu, pri páde tak nevznikajú odreniny.
 • Vstup je zabezpečený zipsom s prackami.
 • Trampolína pre deti je vybavená pevnou ochrannou sieťou, ktorá zabraňuje vypadnutiu von a vniknutiu nohy medzi pružiny.
 • Pružiny sú schované pod pevným krytom.
 • Konštrukcia z pevnej ocele zabezpečuje vysokú stabilitu.
 • Rebrík s protišmykovou úpravou je súčasťou balenia.

  Vďaka týmto prvkom sa môžete spoľahnúť na to, že trampolíny Marimex sú nielen zábavné, ale predovšetkým bezpečné. V Marimexe kladieme veľký dôraz práve na bezpečnosť, preto sú naše trampolíny radené medzi najspoľahlivejšie a najbezpečnejšie na slovenskom trhu. Zo skákania na trampolíne sa tak vďaka precíznemu spracovaniu a úpravám materiálu stáva bezpečná zábava.

   

  Certifikácia a záruka kvality 

  O kvalite a bezpečnosti trampolíny svedčí aj testovanie nezávislými inštitúciami. Odolnosť, kvalita použitých materiálov, stabilita a ďalšie parametre trampolín Marimex boli preverené radom inštitúcií, ako je napríklad Strojársky skúšobný ústav, a ocenené certifikátmi Dekra, Intertek a TÜV.

   

  Záverom 

  Keď príde čas na inštaláciu trampolíny, nemusíte sa tiež ničoho obávať. Je veľmi jednoduchá a nezaberie viac ako hodinu času. 

  Chceme, aby trampolína nebola len zdrojom zábavy, ale aj bezpečným miestom, kde vaše deti môžu rozvíjať svoje zručnosti, posilňovať fyzickú kondíciu a tráviť čas vonku. Trampolína osloví ako deti, tak aj dospelých a stane sa veľmi obľúbeným doplnkom záhrady. Vďaka vysokej nosnosti si totiž skákanie užijú nielen deti, ale aj ich rodičia.

   

  Potrebujete pomôcť?

  Špecialista  Marimex.sk Supervisor

  Napísať otázku
  Prejdite si najkraším showroomom v Bratislave
  Skúsený a ochotný personál
  99% sortimentu máme skladom
  Doprava zadarmo pri nákupe nad 120 €